Späť

Predstavenie nového eshopu

Pridané: 27.12.2017 19:24:37 Počet zobrazení: 463

27 December 2017

V novom roku s novým webom - poctivo sme pracovali a reagovali na Vaše požiadavky modernej webovej stránky.

Priatelia, 

usilovná a poctivá práca prináša výsledky v každom odbore. Manažment firmy venoval patričnú pozornosť požiadavkám trhu na novú webovú stránku a moderný eshop. Hľadali sme riešenia a možnosti využitia najmodernejších poznatkov tak, aby sme vám ponúkli optimálny web. 

Chceli sme jednoduchosť a efektívnosť, plnohodnotné prezeranie na počítači, tablete a mobile. Hlavne, aby ste produkt mohli rýchlo nájsť a získali o ňom poznatky, ktoré skutočne potrebujete. Optimalizovali sme rýchlosť načítania tak, aby veci netrvali dlho. 

Ako sa nám to podarilo? 

RENOJAVA - ESHOP 

Orientácia na webe je jednoduchá vďaka prehľadnému menu vľavo - môžete si filtrovať produkty podľa značky alebo použitia. Veľmi rýchlo nájdete čo hľadáte. 

Navyše, vpravo hore vedľa nákupného košíka je vyhľadávací priestor - stačí napísať slovo a výsledky sa zobrazia. 

Predávané produkty sú prehľadne zobrazené v produktových maticiach - 4 obrázky slúžia pre rýchlu orientáciu alebo ak si chcete len tak o produkte prečítať. 

Platba kartou - v dnešnej dobe samozrejmosť. 

Pri produktoch uvádzame a postupne dopĺňame technické listy. Ako bude čas plynúť, tak budú aj produkty pribúdať. 

Všetko má svoj vývoj - aj náš eshop a web. Snažíme sa zlepšovať a prinášať vyspelé inovácie. V našej snahe nám výborne pomohli pracovníci firmy BiznisWeb.sk - výborný servis a spolupráca dopomohla k tomu, že sme ako hrdá rodinná slovenská firma pôsobiaca vyše 25 rokov na trhu mohli spolupracovať so slovenským eshopovým riešením. 

Renojava - BiznisWeb.sk

Štart je pre nás začiatkom - ďakujeme, že navštívite náš web a prosím neváhajte nám napísať Váš názor - radi si vypočujeme konštruktívnu kritiku i vaše poznatky - kliknúť sem.

Pekný deň želám, 

Mgr. Jarmila Hlivjaková

riaditeľka firmy

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info