Panel používateľa

CHIMIVER Pulitore Intensivo WPC - Čistič WPC (DrevoPlast)

CHIMIVER Pulitore Intensivo WPC - Čistič WPC (DrevoPlast)

CHIMIVER Pulitore Intensivo WPC - Vynikajúci intenzívny čistiaci prostriedok na odstránenie všetkých druhov škvŕn na drevo-plastových materiáloch (WPC). koncentrát 1 l

14,83 € s DPH

Skladové číslo: 193529

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER Pulitore Intensivo WPC - Vynikajúci intenzívny čistiaci prostriedok na odstránenie všetkých druhov škvŕn na drevo-plastových materiáloch (WPC). Špeciálne zloženie (na rastlinnej báze) doplnené o nanočastice, zaručuje hĺbkové čistenie a dlhotrvajúci účinok aj v prítomnosti domácich miláčikov.

Aplikácia

Zrieďte Pulitore Intensivo WPC vo vode (3 vrchnáky v 1 l vody). Aplikačná teplota je 10 - 25 °C. Podlahu umyte dobre vyžmýkanou handrou. Bez oplachovania. Odporúčame používať každých 15 dní. Obsahuje menej ako 5% povrchovo aktívnych látok. 90% biologicky odbúrateľný.

Balenie: 1 l

 PetFRIENDLY

 

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info