Panel používateľa

SPRAYMAX 1K AC-Filler - Akrylový plnič, sprej 400 ml

SPRAYMAX 1K AC-Filler - Akrylový plnič, sprej 400 ml

SPRAYMAX 1K AC-Filler - Ideálny akrylový plnič na bodové opravy. sprej 400 ml

15,58 € s DPH

Skladové číslo: 680280

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SprayMAX

Mám otázku

Charakteristika produktu

SPRAYMAX 1K AC-Filler - Akrylový plnič, sprej 400 ml

Mimoriadne kvalitný jednozložkový, rýchloschnúci plnič s veľmi dobrým rozlivom a brúsiteľnosťou za sucha. Ideálny na drobné opravy. Vhodný na izoláciu prebrúsených miest alebo ako izolačný plnič pod lakmi na báze vody. 

Vlastnosti a výhody:

 • vynikajúce plniace vlastnosti
 • dobrá stabilita
 • vynikajúce brúsne vlastnosti za sucha
 • rýchloschnúci
 • variabilná tryska: horizontálne / vertikálne a nastaviteľná šírka rozstreku (pozri video v galérii od 1,24 min)
 • prelakovateľný všetkými bežnými systémami

Použitie a podklady:

 • karosárske práce
 • menšie opravy
 • oceľ
 • hliník
 • pozinkovaná oceľ
 • plasty
 • drevo
 • staré nátery

Nastaviteľný kužeľ a uhol rozstreku

Ako je tomu pri výrobkoch SprayMax zvykom, má variabilnú trysku, ktorou si môžete nastaviť vertikálny či horizontálny rozstrek. Ďalej je hlava vybavená regulátorom pre nastavenie veľkosti rozstreku.

SprayMax Variator

 Odtieňe: svetlosivý / stredne sivý / tmavosivý

 

 

 

 

Logo SprayMAX
KWASNY je spoločnosť, ktorá stojí za značkou SprayMAX a inými produktmi v oblasti „maľovania sprejom". Každý deň vytvárame inovatívne produkty a riešenia pre našich zákazníkov v automobilovom, priemyselnom, dekoratívnom a DIY sektore po celom svete – a to všetko „Made in Germany".

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: acetón reakčný produkt: bisfenol-A-(epichlorhydrín) epoxidová živica (priemerná molekulová hmotnosť 700-1100 propán-2-ol n-butylacetát mastné kyseliny, C18-nenasýtené. diméry, reakčné produkty s N,N-dimetyl-1,3-propándiamínom a 1,3- propándiamín
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie