Panel používateľa

SATAjet 5000 B HVLP

SATAjet 5000 B HVLP

AKCIA

SATAjet 5000 B HVLP je extra úsporná vďaka nízkotlakovej technológii.POSLEDNÝ KUS SKLADOM

610,98 € s DPH

718,80 € s DPH Zľava 107,82 €

Skladové číslo: 210450

Dostupnosť: Skladom

Mám otázku

Charakteristika produktu

Špičkový model SATAjet 5000 B udáva trend v oblasti kvality striekacej techniky. Nanášanie laku je nielen práca, ale aj potešenie zo špičkového výsledku. Rozhodujúca je flexiblita - vzdialenosť od striekaného objektu a vstupného tlaku - ktorá prináša možnosť nastaviť tlak a vzdialenosť podľa používaného laku, klimatických podmienok a pracovného štýlu k dosiahnutiu perfektných výsledkov.

 

POSLEDNÝ KUS SKLADOM

 

 

Dokonalosť ergonomie a dizajnu

Dizajn SATAjet 5000 B bol vyvinutý spoločnou prácou expertov Porsche Design Studio a vývojového centra SATA. Zamerali sa hlavne na rukoväť, ktorá padne dokonale do ruky (STANDARD aj DIGITAL).

Umožňuje to docieliť kvalitnejšiu prácu pre lakovne so zvýšenou intenzitou práce. Reagujú tým na požiadavku trhu, ktorý hovorí, že dobrá striekacia technika vyžaduje profesionála, správne prostredie aplikácie a určitú "pohodu" pri práci. SATA dizajn uspokojí každú požiadavku. 

Dizajnéri prepracovali ovládanie množstva farby, reguláciu lúčov a vstupného tlaku. Dbali na zachovanie robustnosti - dlhá životnosť zariadenia a zároveň nízku hmostnosť zaručujúcu pohodlnejšie ovládanie a prácu. 

Pre účinnú ochranu proti korózii a jednoduché čistenie vyvinuli novú povrchovú úpravu Perloxal™.

Dr. Schmon - vedúci vývojového centra SATA - "Výhodou SATAjet 5000 B spočíva v nastavení vstupného tlaku v rozmedzí od 0,5 do 2,4 bar a vzdialenosti od 10 do 21 cm vzhľadom na lak, podmienky aplikácie a štýlu práce pre dosiahnutie optimálneho výsledku. Platí to pre RP aj HVLP technológie."

 

STANDARD vs DIGITAL

SATA implementovala digitálny ukazovateľ vstupného tlaku vzduchu do tela pištole verzie DIGITAL. Umožňuje to dosiahnuť reprodukovateľné výsledky.

Vo verzii STANDARD digitálny ukazovateľ nie je. Môžete si ho objednať ako príslušenstvo - digitálny ukazovateľ SATA Adam 2.

Produkt je vyrobený v Nemecku a splňuje štandardy najvyššej kvality. 

Želáte si podrobnejšiu dokumentáciu o SATAjet 5000 B, kliknite tu.  

 

Varianty produktu 

STANDARD    plastová nádobka 0,6 l - bez otočného kĺbu 
  plastová nádobka 0,6 l - otočný kĺb
  RPS nádobky 0,3 l / 0,6 l / 0,9 l (po 1 ks) - otočný kĺb
DIGITAL plastová nádobka 0,6 l - otočný kĺb
  RPS nádobky 0,3 l / 0,6 l / 0,9 l (po 1 ks) - otočný kĺb

 

SATA

Začiatky firmy nachádzame v roku 1863 kedy Friedrich Carl Bauer založil Gretsch & Cie. GmbH vo Feuerbachu. SATA vyrába striekaciu techniku najvyššej kvality, disponuje vlastným vývojovým a školiacim centrom. SATA dlhodobo patrí medzi najviac inovatívne firmy v Nemecku. 

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info