SATA - SATAJET 5000 B RP "CHOPPER" LIMITOVANÁ EDÍCIA

SATA - SATAJET 5000 B RP "CHOPPER" LIMITOVANÁ EDÍCIA

SATA - SATAJET 5000 B RP "CHOPPER" LIMITOVANÁ EDÍCIA

536,40 € s DPH

Skladové číslo: S225357

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: SATA

Mám otázku

SATA - SATAJET 5000 B RP "CHOPPER" LIMITOVANÁ EDÍCIA s dýzou 1,3 mm a plastovou nádobkou 0,6 l a otočným kĺbom - POSLEDNÝ KUS NA SKLADE!!!

Charakteristika produktu

Špičkový model SATAjet 5000 B udáva trend v oblasti kvality striekacej techniky. Nanášanie laku je nielen práca, ale aj potešenie zo špičkového výsledku. Rozhodujúca je flexiblita - vzdialenosť od striekaného objektu a vstupného tlaku - ktorá prináša možnosť nastaviť tlak a vzdialenosť podľa používaného laku, klimatických podmienok a pracovného štýlu k dosiahnutiu perfektných výsledkov. 

Dokonalosť ergonomie a dizajnu

Dizajn SATAjet 5000 B bol vyvinutý spoločnou prácou expertov Porsche Design Studio a vývojového centra SATA. Zamerali sa hlavne na rukoväť, ktorá padne dokonale do ruky (STANDARD).

Umožňuje to docieliť kvalitnejšiu prácu pre lakovne so zvýšenou intenzitou práce. Reagujú tým na požiadavku trhu, ktorý hovorí, že dobrá striekacia technika vyžaduje profesionála, správne prostredie aplikácie a určitú "pohodu" pri práci. SATA dizajn uspokojí každú požiadavku. 

Dizajnéri prepracovali ovládanie množstva farby, reguláciu lúčov a vstupného tlaku. Dbali na zachovanie robustnosti - dlhá životnosť zariadenia a zároveň nízku hmostnosť zaručujúcu pohodlnejšie ovládanie a prácu. 

Pre účinnú ochranu proti korózii a jednoduché čistenie vyvinuli novú povrchovú úpravu Perloxal™.

Dr. Schmon - vedúci vývojového centra SATA - "Výhodou SATAjet 5000 B spočíva v nastavení vstupného tlaku v rozmedzí od 0,5 do 2,4 bar a vzdialenosti od 10 do 21 cm vzhľadom na lak, podmienky aplikácie a štýlu práce pre dosiahnutie optimálneho výsledku. Platí to pre RP aj HVLP technológie."

  

 Obrázky produktu 

sata-chopper 

SATA

Začiatky firmy nachádzame v roku 1863 kedy Friedrich Carl Bauer založil Gretsch & Cie. GmbH vo Feuerbachu. SATA vyrába striekaciu techniku najvyššej kvality, disponuje vlastným vývojovým a školiacim centrom. SATA dlhodobo patrí medzi najviac inovatívne firmy v Nemecku. 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info