Panel používateľa

BÖHME - StoneCare 500

BÖHME - StoneCare 500

Penetračný tmel na minerálne povrchy (porézne kamene, neglazované dlaždice, betón a murivo). Poskytuje trvalú, podpovrchovú, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode a vynikajúcu odpudivosť a odolnosť proti škvrnám

14,71 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BÖHME

Mám otázku

Charakteristika produktu

BÖHME - StoneCare 500 je vodou riediteľný penetračný tmel na suché a čisté minerálne povrchy, ako napr. porézne kamene, neglazované dlaždice a iné povrchy, ako je napr. betón a murivo. Je pripravený priamo na použitie.

Umožňuje trvalú, podpovrchovú, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode a vynikajúcu odpudivosť a odolnosť proti škvrnám a ľahké čistenie škvŕn. Poskytuje transparentnú, paropriepustnú ochranu.

Voda a aktívne činidlá prenikajú cez minerály materiálu. Stupeň penetrácie úzko súvisí s kvalitou absorpčného materiálu. Chemická reakcia impregnácie nastane v kapilárnych póroch medzi časťami vody a minerálmi. Po dobu najmenej 48 hodín si materiál musí vybudovať ochranu proti vlhkosti a stavebný materiál bude vode odolný.

StoneCare 500 neobsahuje rozpúšťadlá.

Výrobca - BÖHME

Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu nielen dreva.

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info