Panel používateľa

BOSNY - Akrylová farba, sprej 400 ml

BOSNY - Akrylová farba, sprej 400 ml

BOSNY - Rýchloschnúca akrylová farba pre vysoko-kvalitné farbenie povrchov z kovu, dreva a plastu. sprej 400 ml

3,52 € s DPH

Skladové číslo: 8850747582039

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BOSNY

Mám otázku

Charakteristika produktu

BOSNY - Rýchoschnúca akrylová farba v spreji. Ideálna pre farbenie automobilov, motocyklov, rôzneho vybavenia, zariadenia, nábytku atď. Vyznačuje sa veľmi dobrou krycou schopnosťou a dobrou priľnavosťou ku kovom, plastom, sklu a drevu. Je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie, odolná voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, nebledne a nežltne. Akrylové farby BOSNY účinne chránia povrch pred oxidáciou a hrdzou. Neobsahujú olovo, ortuť ani látky poškodzujúce ozónovú vrstvu.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne pretrepte cca 3 minúty. Používajte na suché, čisté a odmastené plochy po nanesení základnej akrylovej farby. Nanášajte v niekoľkých tenkých vrstvách zo vzdialenosti 20 - 25 cm v časovom rozostupe cca 3 minúty. Po skončení práce sprej otočte dnom hore a krátkym strieknutím vyčistite dýzu.

Popis

  • rýchloschnúca farba
  • vynikajúca krycia schopnosť
  • vynikajúci dlhotrvajúci vzhľad
  • dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom, benzínu a chemikáliám

 

 

 

 

Bosny colours

Spoločnosť má štyridsaťročné skúsenosti s výrobou farieb a aerosólov a má dobrú povesť v mnohých krajinách sveta. Vyrába aerosólové sprejové farby, cementové zmesi, hydroizolácie, lepidlá, tmely, čistiace prostriedky a leštidlá.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info