Panel používateľa

BOSNY - Fluorescenčná akrylová farba, sprej 400 ml

BOSNY - Fluorescenčná akrylová farba, sprej 400 ml

BOSNY - Rýchloschnúca akrylová fluorescenčná farba špeciálne určená na zvýraznenie povrchov. sprej 400 ml

5,32 € s DPH

Skladové číslo: 8850747532010

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BOSNY

Mám otázku

Charakteristika produktu

BOSNY - Rýchloschnúca akrylová fluorescenčná farba v spreji špeciálne určená na zvýraznenie povrchov. Pomocou týchto sýtych farieb zvýrazníte predmet tak, že bude neprehliadnuteľný. Vďaka obsiahnutým pigmentom táto farba pod ultrafialovým svetlom svieti. Extrémne sýta a jasná farba, priamo vytvorená na to, aby priťahovala pozornosť. Vyznačuje sa veľmi dobrou krycou schopnosťou a dobrou priľnavosťou ku kovom, plastom, sklu, papieru a drevu. Je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie, odolná voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Neobsahujú olovo, ortuť ani látky poškodzujúce ozónovú vrstvu.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne pretrepte cca 3 minúty. Používajte na suché, čisté a odmastené plochy. Odporúčame najprv použiť základný náter bielou matnou farbou Bosny No. 1007 a ​​po jej vyschnutí aplikovať fluorescenčnú farbu. Nanášajte v niekoľkých tenkých vrstvách, ak je to potrebné, zo vzdialenosti 20 - 25 cm v časovom rozostupe cca 3 minúty. Po skončení práce sprej otočte dnom hore a krátkym strieknutím vyčistite dýzu.

Popis

  • rýchloschnúca farba
  • vynikajúca krycia schopnosť
  • fluorescenčná (značkovacia) farba
  • dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom, benzínu a chemikáliám

 

 

Bosny colours

Spoločnosť má štyridsaťročné skúsenosti s výrobou farieb a aerosólov a má dobrú povesť v mnohých krajinách sveta. Vyrába aerosólové sprejové farby, cementové zmesi, hydroizolácie, lepidlá, tmely, čistiace prostriedky a leštidlá.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info