Panel používateľa

BOSNY KT Gold Effect - Zlatá dekoračná farba v spreji, 200 ml

BOSNY KT Gold Effect - Zlatá dekoračná farba v spreji, 200 ml

BOSNY KT Gold Effect - Vysoko lesklá zlatá dekoračná farba s obsahom zlatého pigmentu. sprej 200 ml

4,78 € s DPH

Skladové číslo: 8850747591802

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: BOSNY

Mám otázku

Charakteristika produktu

BOSNY KT Gold Effect - Zlatý efek je rýchloschnúca vysoko lesklá dekoračná farba s obsahom zlatého pigmentu KT-18 dovážaného z USA. Vynikajúcu odolnosť farbe dáva prímes akrylovej živice. Ideálna voľba pre dekorovanie rámov obrazov, rôznych ozdôb v domácnosti, umeleckých diel, autolakýrnictvo... atď. Vyznačuje sa veľmi dobrou krycou schopnosťou. Neobsahujú olovo, ortuť ani látky poškodzujúce ozónovú vrstvu.

Aplikácia

Pred použitím dôkladne pretrepte cca 3 minúty. Používajte na suché, čisté a odmastené plochy. Kvôli dosiahnutiu ideálneho zlatého efektu odporúčame použiť základný náter farbou Bosny No. 23 Signal Red alebo No. 31 Orange Yellow (viď video) a ​​po jej vyschnutí aplikovať niektorý zo zlatých odtieňov. Nanášajte v niekoľkých tenkých vrstvách, ak je to potrebné, zo vzdialenosti 20 - 25 cm v časovom rozostupe cca 3 minúty. Po skončení práce sprej otočte dnom hore a krátkym strieknutím vyčistite dýzu.

Popis

  • super lesklá dekoračná farba
  • vynikajúca krycia schopnosť
  • zlato v spreji

 

 

 

Bosny colours

Spoločnosť má štyridsaťročné skúsenosti s výrobou farieb a aerosólov a má dobrú povesť v mnohých krajinách sveta. Vyrába aerosólové sprejové farby, cementové zmesi, hydroizolácie, lepidlá, tmely, čistiace prostriedky a leštidlá.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info