Panel používateľa

ADLER - Sada na ošetrovanie dverí

ADLER - Sada na ošetrovanie dverí

ADLER Haustürenpflegeset - Sada na systémové ošetrovanie vchodových dverí a garážových brán s krycou i lazúrovou povrchovou úpravou.

33,84 € s DPH

Skladové číslo: 9004267072979

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Sada na systémové ošetrovanie (Haustürenpflegeset) vchodových dverí a garážových brán s krycou i lazúrovou povrchovou úpravou. Pozostáva z dvoch handier, dvoch rozprašovačov a z produktov ADLER Top-Cleaner a ADLER Door-Finish. ADLER Top-Cleaner je čistiaci prostriedok s vysokou schopnosťou rozpúšťať nečistoty a veľmi dobrou schopnosťou odmasťovať. ADLER Door-Finish je ošetrovací prostriedok na odstránenie fľakov a prachu. Produkt vytvára ochranný film proti nečistotám a vode, oživí povrchy a obnoví hodvábny lesk.

Aplikácia

Pred použitím produkt pretrepte. Teplota laku, objektu a miestnosti musí byť minimálne +15 °C. Vysoká vzdušná vlhkosť resp. nízke teploty môžu dobu schnutia citeľne predĺžiť. Odporúčame Set na ošetrovanie dverí použiť dvakrát ročne. ADLER Door-Finish odporúčame aplikovať s priloženým rozprašovačom.

Podklad

Vchodové dvere alebo garážové brány s krycou alebo lazúrovacou povrchovou úpravou.

 

Technický listtechnicky list

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

H-vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info