Panel používateľa

ADLER Pullex FENSTER LASUR - Renovačná okenná lazúra, 0,75 L

ADLER Pullex FENSTER LASUR - Renovačná okenná lazúra, 0,75 L

ADLER Pullex FENSTER LASUR - Renovačná nearomatická lazúra určená na renováciu drevených okien a vchodových dverí, pre domácich majstrov a remeselné použitie. 0,75 L

22,12 € s DPH

Skladové číslo: 9004267073204

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex FENSTER LASUR je renovačná bezaromatická lazúra s obsahom rozpúšťadiel na báze vysokocenných alkydových živíc pre domácich majstrov a remeselné použitie. Tónovateľná. Špeciálne svetlostále mikronizovanné pigmenty a aktíve UV filtre zaručujú dlhodobú ochranu voči poveternostným vplyvom. Neobsahuje biocídy. V spojení s Pullex Renovier-Grund chráni pred zamodraním, proti drevokazným hubám a voči napadnutiu hmyzom. Vynikajúci pomocník pri renovácii rozmerovo stabilných a čiastočne nestabilných drevených výrobkov v exteriéri, napr. okien, dverí, okeníc, garážových brán.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Neaplikujte pri teplotách nižších ako 5 °C. Vysoká vlhkosť vzduchu prípadne nízke teploty môžu čas sušenia výrazne predĺžiť.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l (pri 1 vrstve)

 

 Technický listTechnický list

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info