Panel používateľa

ADLER - Odšeďovač a čistič dreva, 2,5 l

ADLER - Odšeďovač a čistič dreva, 2,5 l

ADLER - Účinný odšeďovač a čistič zvetraného a zašednutého dreva, 2,5 l

31,56 € s DPH

Skladové číslo: 9004267142047

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Efektívny čistič a odstraňovač zašednutí na zvetralé a zašednuté drevo na báze kyseliny šťavelovej. Pre domácich majstrov a remeselníkov.

Vlastnosti:

  • vráti drevu pôvodný odtieň
  • biologicky odbúrateľný
  • jemný bieliaci účinok
  • ľahko tixotropný

Aplikácia

Pred použitím produkt pretrepte. Neaplikujte na priamom slnku. Naneste silnú vrstvu štetcom alebo kefou. Nechajte  10 - 20 minút pôsobiť (udržiavajte povrch vlhký). Následne opláchnite veľkým množstvom vody za pomoci mechanických pomôcok (nylonová alebo ciroková kefa, nie kovová!). Mechanická podpora je dôležitá, aby sa odstránili aj hlbšie usadené nečistoty. V prípade potreby postup zopakujte. Pred použitím si dôkladne prečítajte technický list.

Podklad

Zvetralé a zašednuté drevo, ako napr. záhradný nábytok, terasy, drevené obklady, balkóny atď.

 

Technický list pdf

 

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Korozívne a žieravé
H vety: H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Obsahuje: kyselina šťaveľová
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P310 Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info