Panel používateľa

Chemolak UNIAKRYL - Biela farba na dopravné značenie S2822/0100

Chemolak UNIAKRYL - Biela farba na dopravné značenie S2822/0100

AKCIA VÝPREDAJ - POSLEDNÉ KUSY

Chemolak UNIAKRYL - Odolná akrylová farba určená na vodorovné dopravné značenie. biela S2822/0100

8,20 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Chemolak

Mám otázku

Charakteristika produktu

Chemolak UNIAKRYL

Univerzálna akrylová farba ideálna na vodorovné dopravné značenie vozoviek, chodníkov, dlažieb a iných asfaltových a betónových plôch. Pre svoje dobré oteruvzdorné vlastnosti, odolnosť voči poveternosti, chemikáliám (rôznym soliam), vyšším i nízkym teplotám je určená tiež na povrchovú úpravu vláknocementu, betónových podláh v pivniciach, garážach, skladoch a pod.

Vlastnosti a výhody

  • výborná odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • odoláva pôsobeniu posypových solí
  • odoláva výkyvom teplôt
  • vyniká veľmi dobrou oteruvzdornosťou
  • trvanlivosť náterov
  • svetlostálosť
  • protišmykové vlastnosti

Odtieň: biely S2822/0100

Stupeň lesku: matný

Výdatnosť: cca 8,5 - 10 m² / l

Balenie: 0,75 l / 5 l

Riedidlo: C 6000

Aplikácia: striekacia pištoľ, valček, štetec

Viac informácií v TECHNICKOM LISTE. pdf

 

 

logo

Chemolak sa špecializuje na výrobu živíc, technických kvapalín, farieb, lakov a lazúr pre priemyselné použitie, ako aj pre bežných spotrebiteľov. Svojimi kvalitnými a ekologicky zodpovednými výrobkami si získala dôveru svojich zákazníkov a stala sa tak rešpektovaným hráčom na trhu farieb a ďalších produktov pre profesionálne povrchové úpravy.

1. Produkt:: Zložka A
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary., H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H373 Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii., H361d Podozrenie z poškodenia nenarodeného dieťaťa.
Obsahuje: toluen, aceton, reakčná zmes xylenu s etylbenzénom
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P202 Nepoužívajte, kým si neprečítate a nepochopíte všetky bezpečnostné opatrenia., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P243 Urobte preventívne opatrenia proti výbojom statickej elektriny., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P263 Zabráňte kontaktu počas tehotenstva a dojčenia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.
P-vety: P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie