Panel používateľa

RENOJAVA s.r.o.

Spoločnosť RENOJAVA s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1991.

Predmetom podnikania je obchod s náterovými hmotami ako sú laky, vosky, oleje a moridlá na drevo, priemyselne náterové hmoty na konštrukcie, náterové hmoty na steny, fasády, produkty pre automobilový sektor a iné atypické a špeciálne dekoratívne a funkčné materiály. Predávame výrobky pre profesionálov i bežných maloobchodných spotrebiteľov.

Vývoj firmy je charakteristický prispôsobovaním sa moderným potrebám zákazníka. Skvalitňujeme, inovujeme a rozširujeme portfólio produktov. Vytvorili sme centrum komplexnej obsluhy zákazníka, t.j. nielen ponuka náterových hmôt, ale aj pomocné náradie, striekacia technika, nástroje pre aplikáciu náterov a tónovane náterových hmôt podľa požiadaviek.

Disponujeme firemnou predajňou v Prešove, rozvíjame obchodné aktivity cez vlastné eshopy. Vybudovali sme veľkoobchod pokrývajúci nielen Slovensko, ale aj okolité štáty. 

RENOJAVA s.r.o.

Nezabúdame ani na priemyselných spracovateľov ocele a dreva, ktorým dodávame náterové hmoty na mieru. Veľakrát s nami konzultujú aplikačné postupy, čím prispievame k rozvoju kvalitných náterov a pomáhame firmám dosiahnuť najvyššiu kvalitu výsledných produktov.

Expanziu firmy vedie prepracovaná stratégia inovácií. Doma i v zahraničí je Renojava s.r.o. zárukou spokojnosti, odbornosti, serióznosti a profesionálneho prístupu. Veľký dôraz je venovaný komunikácii a flexibilite služieb zákazníkom.

Ing. František Jaš, CSc
zakladateľ a majiteľ spoločnosti

DISTRIBUOVANÉ ZNAČKY

Dňa 27.3. - piatok - je prevádzka ZATVORENÁ (z technických dôvodov). Tovar v tento deň neexpedujeme ani nevydávame registrovaným zákazníkom.

Vážení zákazníci,
z dôvodu vyhlásenia mimoriadnej situácie vládou SR zo dňa 15.3.2020, je naša predajňa do odvolania zatvorená.
Nakupovať cez e-shop môžete naďalej. OBJEDNÁVKY VYBAVUJEME ZÁSIELKOVOU SLUŽBOU.
Z dôvodu prijatých opatrení v súvislosti s koronavírusom NIE JE MOŽNÉ posielať tovar NA DOBIERKU. Viď info od prepravcu.
e-mail: objednavka@renojava.sk
tel: 0915 640 484

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info