Spoločnosť RENOJAVA s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1991.

Predmetom podnikania je obchod s náterovými hmotami ako sú laky, vosky, oleje a moridlá na drevo, priemyselne náterové hmoty na konštrukcie, náterové hmoty na steny, fasády, produkty pre automobilový sektor a iné atypické a špeciálne dekoratívne a funkčné materiály. Predávame výrobky pre profesionálov i bežných maloobchodných spotrebiteľov.

Vývoj firmy je charakteristický prispôsobovaním sa moderným potrebám zákazníka. Skvalitňujeme, inovujeme a rozširujeme portfólio produktov. Vytvorili sme centrum komplexnej obsluhy zákazníka, t.j. nielen ponuka náterových hmôt, ale aj pomocné náradie, striekacia technika, nástroje pre aplikáciu náterov a tónovane náterových hmôt podľa požiadaviek.

Disponujeme firemnou predajňou v Prešove, rozvíjame obchodné aktivity cez vlastné eshopy. Vybudovali sme veľkoobchod pokrývajúci nielen Slovensko, ale aj okolité štáty. 

Renojava Budova

Nezabúdame ani na priemyselných spracovateľov ocele a dreva, ktorým dodávame náterové hmoty na mieru. Veľakrát s nami konzultujú aplikačné postupy, čím prispievame k rozvoju kvalitných náterov a pomáhame firmám dosiahnuť najvyššiu kvalitu výsledných produktov.

Expanziu firmy vedie prepracovaná stratégia inovácií. Doma i v zahraničí je RENOJAVA s.r.o. zárukou spokojnosti, odbornosti, serióznosti a profesionálneho prístupu. Veľký dôraz je venovaný komunikácii a flexibilite služieb zákazníkom.

Ing. František Jaš, CSc
zakladateľ a majiteľ spoločnosti