Značky

3M

3M Company (pôvodne Minnesota Mining and Manufacturing Company) je americký nadnárodný konglomerát pôsobiaci v oblasti priemyslu, bezpečnosti pracovníkov, zdravotnej starostlivosti a spotrebného tovaru.

Spoločnosť vyrába viac ako 60 000 produktov pod niekoľkými značkami vrátane lepidiel, brúsiv, laminátov, pasívnej protipožiarnej ochrany, osobných ochranných prostriedkov, fólií na okná, fólií na ochranu laku, dentálnych a ortodontických výrobkov, elektrických a elektronických spojovacích a izolačných materiálov, zdravotníckych výrobkov , produkty starostlivosti o autá, elektronické obvody, zdravotnícky softvér a optické filmy.

Všetky produkty 3M

ADLER

V našich žilách prúdi farba! S touto filozofiou sa spoločnosť ADLER stala kompetentným lídrom v ochrane dreva a náterov na drevo. Kto vkladá do práce svoje srdce, nerobí veci polovičato. Preto si v Adleri stanovili tie najvyššie štandardy: vo výskume a výrobe, v odbornom poradenstve a dokonalom servise. Spoločnosť je obzvlášť hrdá na jednu vec: žiadna spoločnosť nie je v Rakúsku doporučovaná dodávateľmi, partnermi alebo zákazníkmi častejšie ako ADLER!

Inovácia a výskum v Adleri hrajú zásadnú úlohu: 10 % obratu sa každoročne investuje do vývoja nových a vylepšených produktov a inovatívnych technológií. Viac ako dve tretiny z približne 10 000 položiek sú vyrobené na báze vody. Týmto spôsobom zabraňuje Adler používaniu rozpúšťadiel a významne prispievame k ochrane životného prostredia a klímy.

Všetky produkty ADLER

AMBRO-SOL

Ambro-Sol je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a plnenie chemických produktov a aerosólov, ktorá sa zrodila z historickej spoločnosti na výrobu aerosólov Gnocchi Eco Spray založenej v šesťdesiatych rokoch a vlastnenej rodinou Ambrosini od roku 1990. Značka Ambro-Sol sa zrodila v roku 2009, na základe potreby špeciálne pre distribúciu a medzinárodný marketing celého svojho sortimentu. Tieto dve dôležité spoločnosti sa zlúčili v novembri 2016, čím vznikla jedna spoločnosť, ktorá si pri zachovaní rovnakého zloženia spoločnosti ako Gnocchi Eco Spray zmenila názov na Ambro-Sol Srl, čím sa stala jednou z mála spoločností v sektore na úrovni národné a európske vyrábať a distribuovať svoje produkty priamo, s vlastnou značkou a vlastnou predajnou sieťou.

Produkty Ambro-Sol pokrývajú širokú škálu sektorov a sú zoskupené do 7 rôznych radov: mazivá, údržba, lepidlá, čistiace prostriedky, zinky, farby, produkty starostlivosti o auto a zváranie.

Všetky produkty AMBRO-SOL

ANI

Ugo Taglier z Vicenzy v severnom Taliansku založil Officine Meccaniche ANI už v roku 1962 na výrobu komponentov a príslušenstva pre systémy stlačeného vzduchu. Toto odvážne a prezieravé rozhodnutie malo byť čoskoro odmenené. Začiatkom 70. rokov 20. storočia si tento skvelý obchodník už nechal patentovať svoju prvú rýchlospojku, ktorá je dodnes bestsellerom, čím sa začala dlhá séria úspešných inovácií. Príbeh ANI sa točí okolo rodiny Taglierovcov, ktorí z generácie na generáciu rozširovali podnikanie investovaním do pokročilých technológií, neustálym vývojom nových produktov a riešení a nástojením na najvyššej úrovni kvality a výkonu, aby sa spoločnosť stala lídrom na medzinárodnom trhu.

Sofistikované komponenty a príslušenstvo ANI sú navrhnuté a vyrobené interne. Každá jedna položka je podrobená prísnemu testovaniu podľa najprísnejších bezpečnostných noriem. Produkty sú určené predovšetkým pre automobilový priemysel, karosériu, priemysel a pre domácich majstrov.

Všetky produkty ANI

ANZA

Anza bola založená bratmi Dambergovými v roku 1946 pod názvom Bankeryds Penselfabrik. Dnes je Anza popredným výrobcom maliarskeho náradia v severských krajinách s kompletným sortimentom účinných a užívateľsky prívetivých štetcov, valčekov a príslušenstva.

V 60. rokoch, bratia založili vývojové oddelenie a začali merať kapacitu, pokrývanie a naberanie farieb. Bankeryds Penselfabrik sa stala prvou továrňou na štetce v Európe s vlastným vývojovým oddelením. Postupne sa začali obzerať aj po iných typoch materiálov na rukoväte a štetiny, aby boli produkty lepšie. Bratia Dambergovci pokračovali v práci v spoločnosti až do 90. rokov. Vývojové oddelenie zostalo zachované a existuje dodnes a väčšina produktov sa stále vyvíja vo vlastnej réžii – od zmesí štetín až po dizajn rukoväte štetcov a rámy valčekov. Často sa vývoj vykonáva spolu s profesionálnymi maliarmi, pretože majú najviac skúseností s lakovaním a rôznymi produktmi.

Všetky produkty ANZA

ARO

ARO je popredná svetová spoločnosť Ingersoll Rand a inteligentná voľba v riešeniach priemyselného manažmentu tekutín. S 90-ročným dedičstvom špičkových produktov je ARO popredným svetovým výrobcom zariadení na manipuláciu s kvapalinami. ARO objemové čerpadlá sú odborne skonštruované pre výkon a spoľahlivosť. Membránové čerpadlá, piestové čerpadlá a mazacie zariadenia poskytujú najlepšie celkové náklady na vlastníctvo na trhu. Filtre, regulátory, maznice, pneumatické ventily a pohony pomáhajú zákazníkom vyťažiť maximum z ich systémov stlačeného vzduchu. ARO poskytuje produkty na manipuláciu s kvapalinami pre priemyselné odvetvia po celom svete vrátane chemického priemyslu, výroby, energetiky, farmácie, baníctva a ďalších.

Všetky produkty ARO

Alpina

Alpina je renomovaný výrobca stavebných materiálov. Je už desaťročia najznámejšou a najpredávanejšou značkou farieb medzi nemeckými domácimi kutilmi.. Stará sa o svoj imidž, ponúka produkty vynikajúcej kvality, ktoré spĺňajú medzinárodné štandardy. Spoločnosti záleží na klientovi, preto vyrába široký sortiment farieb a lakových zmesís prihliadnutím na želania všetkých kupujúcich.
Alpina vyrába fasádne, textúrované, akrylové, vodou riediteľné farby, ako aj špeciálne kompozície na natieranie striech. Patentovaná zmes farieb funguje nielen skvele na drevo a minerálne materiály, ale je tiež ideálna na lakovanie kovových povrchov.

Všetky produkty Alpina

Arboritec

Švédsky výrobca Arboritec je už dlhé roky v popredí najlepších spoločností tvoriacich produkty na ochranu a renováciu drevených podláh v komerčných prevádzkach. Vďaka úzkej a dlhodobej spolupráci s vernými partnermi a zákazníkmi sa im podarilo dosiahnuť špičkové postavenie na trhu. Od samého začiatku ich vedie jedno a to isté poslanie. Chcú znovu objaviť spôsob, ako čo najrýchlejšie a najkrajšie poskytnúť priestor majiteľom drevených podláh v rôznych zariadeniach, a to optimálnym a efektívnym spôsobom. Najviac si cenia vysokú kvalitu, všestrannosť a spoľahlivosť produktov. Tieto ciele úspešne plnia. Vďaka vysoko kvalifikovanému tímu materiálových inžinierov a priemyselných špecialistov sa im darí vyvíjať novšie a prevratnejšie riešenia.

Všetky produkty Arboritec

Art Resin - Svegal

Firma Svegal je na Slovenskom trhu od r. 1993. Dodáva epoxidové systémy upravené pre potreby odberateľov v oblastiach výroby farieb, kompozitných materiálov, transformátorov, elektropriemysle, elektrotechnike a energetike. Taktiež drenážne betóny pre cestné staviteľstvo, pečatenie mostov, sanáciu betónov a mnohé iné.

Všetky produkty Art Resin - Svegal

BARIL

Baril Coatings je globálny hráč s výrobnými závodmi v Holandsku, USA a Poľsku. Filozofia Baril Coatings je široko šírená našimi medzinárodnými partnermi. S našimi lokálnymi distribútormi v Európe a Severnej Amerike sme si vybudovali silnú pozíciu na celosvetovom trhu. Naše značky odolnej ochrany sú nasadené vo viac ako 20 krajinách. Optimálne reagujeme na rôzne trhy a vyvíjame riešenia špecifické pre zákazníka pre každú aplikáciu náteru.

Najväčšou devízou spoločnosti Baril Coatings je jej angažovaný a motivovaný tím. Tak ako tvrdí: „Veríme vo vlastnú silu a cieľavedome pracujeme na dosiahnutí našich ambícií so zodpovednosťou voči zamestnancom a nášmu životnému prostrediu. Sme prístupní, čestní a angažovaní.“

Všetky produkty BARIL

BARVY LAKY HOSTIVAŘ

130 rokov sa skupina FARBY A LAKY plne venuje predaju, výrobe a vývoju farieb, lakov, riedidiel a technických kvapalín. Spoločnosť vyrába a predáva farby a laky na kov, drevo, betón, vnútorné a fasádne omietky, lazúry, interiérové farby, bázy na tónovanie a to už od roku 1893. Je rýdzo českou rodinnou spoločnosťou s českým vlastníkom.

Všetky produkty BARVY LAKY HOSTIVAŘ

BERIZZI

Berizzi je talianska spoločnosť vyrábajúca komponenty a príslušenstvo pre striekanie farieb a manipuláciu s kvapalinami s vysokými štandardmi kvality za vysoko konkurenčné ceny na trhu. Väčšina produktov spoločnosti je dostupná v automatizovaných skladoch a vďaka rýchlej a spoľahlivej doručovacej službe je distribuovaná do celého sveta. Berizzi tiež poskytuje asistenčné, opravárenské a údržbárske služby pre svoje zariadenia na manipuláciu s kvapalinami svojim predajcom/distribútorom po celom svete.

Všetky produkty BERIZZI

BGV

Moderná spoločnosť s ohľadom na liehovarnícke tradície, postupy a technológie.

Všetky produkty BGV

BINKS

Binks sú jednou z najpopulárnejších a najuznávanejších značiek striekacích zariadení a uznávaným lídrom v tomto odvetví. Joseph Binks bol priekopníkom v priemysle striekacích pištolí a svoju prvú striekaciu pištoľ so studenou vodou vyrobili v roku 1890. Technológia Binks sa dodnes používa prakticky v každom odvetví po celom svete.

Binks vyrába nízko a vysokotlakové ručné a automatické striekacie pištole, príslušenstvo, zariadenia na bezvzduchové a vzduchom podporované bezvzduchové striekacie zariadenia používané v mnohých priemyselných aplikáciách. Vysokotlakové a nízkotlakové čerpadlá a regulátory kvapalín Binks, tlakové plniace nádrže, 2K elektronické stroje na miešanie farieb a systémy cirkulácie farieb možno nájsť aj v mnohých priemyselných a automobilových zariadeniach.

Všetky produkty BINKS

BOERO

Talianske Boero je historickou a vynikajúcou súčasťou Boero Group, skupiny, ktorá formuluje, vyrába a distribuuje farby pre stavebníctvo a jachting na medzinárodnej úrovni. Od roku 2021 je Skupina partnerom CIN, portugalskej spoločnosti, ktorá je lídrom na iberskom trhu, čím sa potvrdila ako prvá talianska skupina v tomto sektore, a preto sa zaradila medzi hlavných globálnych hráčov v tejto kategórii.

Skupina Boero považuje udržateľnosť za primárnu hodnotu, investíciu v priebehu času do rešpektujúceho rozvoja ľudských a územných zdrojov s ohľadom na budúce generácie. Ako súčasť tejto strategickej vízie silne orientovanej na udržateľnú inováciu a sociálnu zodpovednosť sa skupina Boero vydala cestou spoločenskej zodpovednosti spoločnosti s definovaním konkrétnych krátkodobých a strednodobých cieľov.

Všetky produkty BOERO

BOSNY

Výrobca farieb a aerosólových farieb s renomovanou históriou viac ako 50 rokov skúseností. Thajská spoločnosť kladie dôraz na ochranu životného prostredia a trvalú udržateľnosť podľa medzinárodného systému environmentálneho manažérstva ISO 14001. Od roku 1970 boli kvalitné produkty Bosny zavedené a dobre akceptované v rôznych krajinách. Exportné trhy zahŕňajú krajiny juhovýchodnej Ázie, Ďalekého východu, Stredného východu, Afriky, Európy a amerického kontinentu. 

Všetky produkty BOSNY

BRUNOX

BRUNOX AG, Švajčiarsko, vyrába mazivá s výnimočným výkonom pre bicykle, pištole, priemyselné a potravinárske zariadenia na ich ochranu a údržbu. Produkty znižujú náklady na údržbu a spotrebu energie a zároveň podporujú spoľahlivosť komponentov a výrobný výkon. Mazivá BRUNOX znižujú trenie a opotrebovanie oveľa lepšie ako bežné mazivá, a to najmä v nepriaznivých podmienkach extrémneho zaťaženia, vysokých a nízkych teplôt, silného znečistenia a v oblastiach s vysokou vlhkosťou. Vydržia dlhšie a poskytnú vám a vášmu tímu viac času na to, čo robiť chcete, namiesto toho, aby ste robili veci, ktoré musíte urobiť. Na rozdiel od bežných petrochemických mazív sú produkty Brunox obohatené o vysokovýkonné prísady a častice Turboline. Tieto častice tvoria ultratenký mazací film, ktorý poskytuje veľmi hladký mazací film s dlhotrvajúcim znížením trenia.

Produktami Brunox klienti znižujú svoje celkové náklady na údržbu až o 20 %, 30 %, niekedy dokonca o 50 % alebo viac, pričom zároveň riešia svoje najnepríjemnejšie problémy s mazaním. Portfólio zahŕňa priemyselné mazivá uvedené v zozname NSF® pre prvú montáž, opravu a údržbu.

Všetky produkty BRUNOX

Blue Dolphin tapes

Blue Dolphin je viac ako 25 rokov lídrom výrobcov lepiacich pások na európskom trhu a jedným z popredných výrobcov na zahraničných trhoch hlavne v USA a Kanade. Blue Dolphin nie je len výrobca lepiacich pások, ale aj výrobca maliarskych valčekov a náradia značky Serie 330. Valčeky Serie 330 sú inovatívne a ich technologický základ vychádza z Japonska, kde s výrobou valčeka majú viac ako 100-ročné skúsenosti.

Všetky produkty Blue Dolphin tapes

BÖHME

Böhme AG je švajčiarska spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu prémiových produktov na konečnú úpravu dreva. Už viac ako 150 rokov vyrába Böhme inovatívne a udržateľné systémy farieb a lakov. Spoločnosť je spoľahlivým a kompetentným partnerom pre nové projekty výstavby a rekonštrukcie po celom svete.

Povrchové úpravy dreva Böhme sa vyznačujú krásnym prírodným vzhľadom a sú známe svojou vysokou kvalitou. Výrobky Böhme majú výhodu aj v tom, že sa príjemne nanášajú a ľahko udržiavajú.

Všetky produkty BÖHME

CARFIT

Mladá a dynamická značka spotrebného materiálu na opravu karosérií vozidiel. Široký výber kvalitných auto-opravárenských materiálov – správna voľba pre profesionálov.

Producentom je nemecká medzinárodne orientovaná spoločnosť August Handel GmbH, ktorá je od roku 2011 spoľahlivým partnerom a vynikajúcim dodávateľom pre automobilový priemysel, tradičný obchod a remeslá.

Všetky produkty CARFIT

CIRET

Skupina Storch-Ciret: európska jednička v oblasti maliarskych nástrojov.
Systémy maliarskych nástrojov – skupina Storch-Ciret vyrába a predáva vysoko kvalitné maliarske nástroje. Pre profesionálnych remeselníkov a kutilov, ktorí dbajú na kvalitu.

Všetky produkty CIRET

COLAD

Značka Colad patrí do skupiny EMM-Automotive. Ponúka zaujímavý sortiment tovarov z „nelakovačskej“ oblasti spotrebného materiálu, ktorá má široké spektrum využitia. Či už ide o autoopravárenstvo, prvovýrobu automobilov, lodiarsky priemysel alebo jednoducho len priemysel, Colad Vám dokáže poskytnúť to pravé.

Všetky produkty COLAD

COLOR COMPANY

Spoločnosť COLOR Company s.r.o. sa venuje výrobe náterových látok na drevo, penetračných náterov na murivo, hydroizolácii, biocídnych prípravkov na drevo a murivo, protipožiarnych prostriedkov na ochranu dreva a mnoho ďalších výrobkov stavebnej chémie.

Všetky produkty COLOR COMPANY

COLOR EXPERT

COLOR EXPERT dodáva maloobchodu široký sortiment maliarskeho náradia. S profesionálnym náradím od COLOR EXPERT si zákazník stavebnín zlepšuje výsledok svojej práce a obchod svoj obrat. Individuálne a inovatívne koncepty predaja od COLOR EXPERT generujú signifikantné dodatočné výnosy. A to na rozdielnych národných trhoch: COLOR EXPERT je medzinárodne zameraný a spĺňa aktuálne regionálne požiadavky ohľadom servisu a sortimentu. V celej Európe.

Všetky produkty COLOR EXPERT

COSMOS LAC

COSMOS LAC založil v roku 1982 Panayiotis Segos, vizionár, ktorého cieľom bolo poskytnúť zákazníkom inovatívny, rýchly a cenovo dostupný spôsob maľovania jednoduchých, ale aj náročných povrchov. Riešením boli farby balené v spreji.

Spoločnosť zastupuje grécky chemický priemysel po celom svete. Farby v spreji COSMOS LAC v súčasnosti dominujú na Balkánskom polostrove, pričom naše rady sú najpredávanejšie v Bulharsku, Srbsku, na Cypre, v Chorvátsku, Rumunsku, Severnom Macedónsku, Albánsku, Čiernej Hore a Kosove. Okrem toho rastie v západnej Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Japonsku a Austrálii.

Všetky produkty COSMOS LAC

CX80

CX80 je popredný výrobca multifunkčných prípravkov, celosvetovo najsilnejšieho lepeného spoja „AUTO WELD – COLD WELDING“ a špecializovaných mazív. Pôsobí na trhu od roku 1991 (predtým ako GLOBIX).

Dlhoročná spolupráca s firmami: DuPont - Švajčiarsko, Total - Francúzsko, Ardgah - Nemecko pomohla vytvoriť ponuku inovatívnych produktov určených pre najnáročnejších zákazníkov, ako sú: Mercedes Benz Servis, Toyota Manufacturing či Procter & Gamble. Vyrába unikátny rad produktov, ktoré neobsahujú aromatické zlúčeniny a sú šetrné k životnému prostrediu. Používajú sa v rôznych odvetviach: stavebníctvo, baníctvo, cestná, námorná, železničná a letecká doprava, ako aj na spotrebiteľskom trhu FMCG.

Všetky produkty CX80

California scents

California Scents® začala v roku 1993 s prvými 100% čistými, organickými vonnými olejovými osviežovačmi vzduchu balenými v recyklovateľných hliníkových nádobách. Dnes je spoločnosť popredným výrobcom prírodných produktov na osviežovanie vzduchu pre domácnosť, kanceláriu alebo automobil – ako aj pre majiteľov domácich zvierat.

V priebehu rokov sa vysoké štandardy, podľa ktorých sa produkty California Scents® vyrábajú, nezmenili. Navyše, každá ručne vyrobená vôňa je stále hrdo vytvorená v USA s ekologickým prístupom. Produkty California Scents® sú dostupné vo viac ako 50 vôňach a možno ich nájsť vo viac ako 100 krajinách sveta.

Všetky produkty California scents

Caparol

V Nemecku je Caparol lídrom v oblasti stavebných farieb. V celej Európe patrí značka so známym pruhovaným sloním logom medzi najväčšie podniky v tejto oblasti.

Know-how spoločnosti Caparol spočíva vo viac ako 125 rokoch skúseností vo vývoji a výrobe farieb najvyššej kvality. Tieto rozsiahle výrobné poznatky v priebehu doby starostlivo a úspešne previedli do rôznych oblastí výroby. Caparol poskytuje profesionálom širokú škálu produktov. Ponuka siaha od základných náterov, farieb, omietok, tmelov a lakov cez lazúry, ochranné stavebné nátery, fasádne a izolačné technické systémy až k nástenným obkladom a dekoratívnym technikám. 

Všetky produkty Caparol

Carlofon

Nemecká spoločnosť Carlofon GmbH pôsobí ako dodávateľ lepidiel, náterových systémov, náterov, tesniacich materiálov a aplikačných systémov. Spoločnosť tiež ponúka školenia v oblasti zasklenia vozidiel, ochrany proti korózii, konštrukcie laku a systémov bezfarebných lakov.

Všetky produkty Carlofon

Chamäleon

Značka Chamäleon bola prvýkrát predstavená v roku 1965 v Schwerte. Od tej doby sa vyrábajú vysokokvalitné tmely pod známym čierno-žltým logom.

Zameranie sortimentu je na karosárske tmely, základné nátery, bezfarebné laky a hotové farby. Chamäleon ponúka aj tmely, aerosóly, leštiace prostriedky, bezpečnostné produkty, ochranné nátery a príslušenstvo, ktoré sú vyrábané na rovnako vysokej kvalitatívnej úrovni.

Všetky produkty Chamäleon

Chemolak

CHEMOLAK a.s. je významným slovenským výrobcom náterových látok - farieb, lakov, lazúr, živíc, lepidiel, riedidiel a pomocných prípravkov so zastúpením v rôznych špecializovaných obchodoch a hobby marketoch Slovenskej a Českej republiky. Do priemyselných podnikov a lakovní na Slovensku a taktiež aj za jeho hranicami dodáva rôzne produkty, špeciálne nátery a aj kompletné náterové systémy.

Všetky produkty Chemolak

Chimiver

Chimiver sa od roku 1965 nikdy nezastavil, aby sa stal vedúcou talianskou spoločnosťou na trhu lepiacich, ošetrovacích, čistiacich a údržbárskych produktov pre parkety, pružné podlahy, živicu, vnútorné, vonkajšie a syntetické trávy.

Chimiver má rad produktov, ktoré uspokoja tých, ktorí chcú oceniť nielen prirodzené teplo, ktoré drevená podlaha vyžaruje, ale aj efekt jej ošetrení najkvalitnejšími olejmi a lakmi, ktoré vytvárajú dokonalú symbiózu medzi prírodnými živlami, človekom a prostredím.

Všetky produkty Chimiver

DELTAPLUS

Spoločnosť Delta Plus už viac ako 45 rokov navrhuje, štandardizuje, vyrába a celosvetovo distribuuje kompletný súbor riešení v oblasti osobných a kolektívnych ochranných prostriedkov (OOP) na ochranu profesionálov pri práci.

Všetky produkty DELTAPLUS

DINITROL

V roku 1937 Profesor Sven Johansson – pre antikoróznu ochranu v medicíne vynašiel antikoróznu zlúčeninu „Dinitro-ortho-cresol“. Spoločnosť Dinitrol stanovila prvé štandardy ochrany proti korózii pred viac ako 70 rokmi. Odvtedy pracuje na vysokokvalitných výrobkoch, aby vždy prekonali úroveň, ktorú už dosiahli. S novými inovatívnymi výrobkami, ktoré vám uľahčujú život. „Vynikáme svojimi skúsenosťami, flexibilitou a ambíciou neustále sa zlepšovať. To nám umožňuje chrániť všetko, čo považujete za drahé.“ 

Všetky produkty DINITROL

DUFA

Spoločnosť Meffert AG vznikla v roku 1947 otvorením lakovne v centre Bad Kreuznach, kúpeľného mestečka približne 80 km od Frankfurtu nad Mohanom. Tak začala história firmy Meffert, ktorá vtedy začala predávať farby pod značkou dufam a teraz patrí medzi popredných výrobcov farieb, lakov, omietok, tmelov a ďalších výrobkov pre ochranu stavieb v Európe. Vďaka otvorení hraníc následne mohla firma expandovať do zahraničia a dnes sú známe tieto kvalitné nemecké výrobky vo viac ako 60 krajinách sveta.

Všetky produkty DUFA

DeBeer

Rad DeBeer je kompletným opravárenským riešením, ktoré umožňuje karosárňam produktívne pracovať v akomkoľvek prostredí povrchovej úpravy. Jeho kompaktný a všestranný dizajn z neho robí ideálnu voľbu pre lakovne, ktoré hľadajú kvalitu a jednoduchosť v kombinácii s efektívnou kontrolou skladu a pohotovou zákazníckou podporou. DeBeer sľubuje prvotriedny zážitok z povrchovej úpravy, každý deň.

Všetky produkty DeBeer

DeVILBISS

DeVilbiss Automotive Refinishing, jedna zo značiek Carlisle Fluid Technologies, si zachovala svoj záväzok voči inovatívnej technológii. Použitím rovnakého typu nástrojov, aké sa používajú pri vývoji spaľovacích motorov Nascar, v kombinácii s najmodernejšími výrobnými strojmi, pokračuje vo vývoji pokročilej technológie striekacích pištolí pre trh s opravou automobilov. Zariadenie poskytuje vynikajúcu atomizáciu vysokopevných materiálov, ktoré vytvárajú povrchové úpravy podobné sklu. Zariadenie DeVilbiss je optimalizované tak, aby eliminovalo melírovanie a pruhovanie pri metalických náteroch a poskytuje ideálnu farebnú zhodu.

Všetky produkty DeVILBISS

Dreisol

Dreisol Coatings je dcérskou spoločnosťou koncernu ZERO. Zaoberá sa iba výrobou špeciálnych náterových hmôt pre priemyselné aplikácie v rozličných priemyselných odvetviach. Ponúka vysokokvalitné vodouriediteľné nátery pre rôzne segmenty trhu a dodáva farby na nátery na kov, plasty, fólie a papier. 

Všetky produkty Dreisol

Dulux

Dulux je jednou zo značiek spoločnosti Akzo Nobel. Tá je jedným z najväčších svetových výrobcov farieb a náterových hmôt. Farby na steny Dulux sa snažia o čo najvyššiu kvalitu. Ich história siaha až do roku 1792.

Všetky produkty Dulux

Dupli-Color

Výrobky Dupli Color slúžia k nanášeniu farieb na povrchy pomocou sprejov prvotriednej kvality. Spreje sú vhodné na nástreky dielov áut, modelárske nátery, domy, záhrady, dielne a taktiež na tvorbu grafitov.

Všetky produkty Dupli-Color

EP Vernici

EP Vernici sro pôsobí vo výrobe náterových hmôt už viac ako 50 rokov. Integrovaná a moderná štruktúra zahŕňa kancelárie, laboratóriá, výrobný závod. Sortiment produktov bol koncipovaný s ohľadom na životné prostredie, zdravie a bezpečnosť.

Výrobky EP Vernici sú určené pre priemyselný sektor, pre lakovanie automobilov, pre predajne s vlastnými tónovacími systémami, vrátane farieb na plastové diely.

Všetky produkty EP Vernici

EPOKSIMAX

Epoxidové živice na stoly a príslušenstvo a 3D podlahy.

Všetky produkty EPOKSIMAX

EPOLEX

Epolex je značka dvojzložkových epoxidových farieb a tužidiel od českého tradičného výrobcu FARBY A LAKY HOSTIVAŘ.

Všetky produkty EPOLEX

EPOXY

Firma EPOXY vznikla v roku 1992 a dnes patrí medzi popredných dodávateľov epoxidových živíc, epoxidových náterov, liatych podlahovín a stavebnej chémie pre stavebný a automobilový priemysel.

Všetky produkty EPOXY

ERLAC

Spoločnosť ER-LAC je už od roku 1965 významným hráčom v odvetví farieb, lakov a produktov na opravu automobilov v Grécku, ako aj na medzinárodnej úrovni. Spoločnosť sa neustále a rýchlo rozvíja, aby uspokojila neustále sa meniace potreby zákazníkov, využívaním najnovších dostupných technológií a financovaním vedeckého výskumu.

Všetky produkty ERLAC

ETERNAL

Výrobcom značky Eternal je český výrobca Austis, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Austis je výrobcom maliarskych produktov Eternal, Sanakryl, Sanatherm, Fortekryl a Forte.

Všetky produkty ETERNAL

FESTA

FESTA je rýdzo česká značka kvalitného ručného náradia pre dielňu, stavbu i záhradu určeného pre remeselníkov a profesionálne použitie. U položiek pod touto značkou si FESTA zakládá na vlastnej kontrole kvality produktov. Firma si sama stráži technologické postupy pri výrobe, používa zdravotne nezávadné suroviny a správnu ergonómiu finálnych výrobkov. Výborný pomer ceny a kvality.

Všetky produkty FESTA

FILTEKO

Slovenský výrobca FILTEKO, s. r. o. nadväzuje na aktivity spoločnosti TECHINVENT s. r. o., z ktorej vzniklo špecializáciou na oblasť filtrácie plynov a kvapalín. Už viac ako 20 rokov v oblasti vývoja filtračných médií a vývoja a výroby filtrov s cieľom neustále skvalitňovať a rozširovať ponuku služieb.

Všetky produkty FILTEKO

FORTE

FORTE je značka produktovej rady priemyselných hmôt spločnosti Austis a.s. Akciová spoločnosť AUSTIS je rýdzo český výrobca ekologicky nezávadných, vodouriediteľných náterových hmôt, hydroizolačných systémov a ďalších produktov stavebnej chémie, a to ako v oblasti maloobchodnej, tak tiež v oblasti priemyselnej.

Všetky produkty FORTE

Fluxaf

Pre čistejší svet. Fluxaf – meno, ktoré zaručuje kvalitu už viac ako 80 rokov. Okrem dôveryhodných odstraňovačov, Fluxaf ponúka riešenia na čistenie a ochranu rôznych povrchov. Všetky produkty Fluxaf sú šité na mieru pre potreby profesionálov. Samozrejme berieme do úvahy pohodu ľudí a životné prostredie!

Všetky produkty Fluxaf

G-FIX

V skupine výrobkov Technické spreje, Vám ponúka G-FIX komplexný sortiment spoľahlivých produktov od použitia pre priemyselnú sériovú výrobu, remeselníkov, údržbu až po opravy. Technologicky vyzreté receptúry technických sprejov G-FIX zohľadňujú v maximálnej miere kvalitu produktu, presnosť a jednoduchosť aplikácie. V neposlednom rade ekonomiku používateľa.

Všetky produkty G-FIX

GEKO

História spoločnosti siaha až do 80. rokov minulého storočia. Pod menom Geko spoločnosť funguje od roku 2004. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam sa spoločnosť snaží ponúkať produkty s čo najlepším pomerom ceny a výkonu. Aj preto je značka nesmierne obľúbená medzi profesionálmi aj domácimi kutilmi.

Všetky produkty GEKO

Graco

Odkedy bratia Greyovci pred takmer 100 rokmi založili spoločnosť Graco, vybudovali spoločnosť na myšlienke, že skvelé inžinierstvo a starostlivá výroba vedú k vysokokvalitným produktom s dlhou životnosťou. Zákazníci vedia, že za každou dodávkou produktu je prísľub výnimočného zákazníckeho servisu. Graco navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva zariadenia, ktoré čerpajú, miešajú, merajú, dávkujú a rozprašujú širokú škálu tekutín a polotuhých látok. Spoločnosť poskytuje technológiu a odborné znalosti pre riadenie kvapalín a náterov v priemyselných a komerčných aplikáciách.

Všetky produkty Graco

Grand X

Program GrandX je portfólio výrobkov určených pre potreby užívateľov motorových vozidiel. Výrobky sú vyrábané pod značkou GrandX za účelom pozdvihnutia kvality a dostupnosti. Program GrandX je budovaný za účelom maximálnej spokojnosti zákazníkov, kedy dostávajú vysokú kvalitu výrobkov za nízku cenu. Cieľom je, aby značka GrandX reprezentovala najvýhodnejšiu kúpu na slovenskom trhu. Výrobcom tejto značky je slovenský závod MARPIN.

Všetky produkty Grand X

HAMMERITE

Hammerite chráni a obnovuje zašlú krásu kovových povrchov tvoriac silnú ochrannú bariéru odolnú voči pošrabaniu, praskaniu a poveternostným vplyvom na dlho. Hammerite ochráni a skrášli váš domov od zábradlia k radiátorom a bránam, striech alebo záhradného nábytku a krbov. Naše produkty sa aplikujú priamo na povrch bez použitia základnej alebo podkladovej farby.

Všetky produkty HAMMERITE

HB BODY

HB BODY je grécky výrobca materiálov pre opravu karosérií. Ponúka materiály pre autolakovne ako tmely, plniče, nástreky podvozkov, tužidlá, riedidlá… Spoločnosť vznikla v roku 1982 v Solúni (Thessaloniki), kde má vlastný vývoj, výrobu a logistiku V súčasnosti dodáva výrobky do viac než 50 krajín sveta. 

Všetky produkty HB BODY

HG

Spoločnosť HG je špecialista na profesionálne čistiace prostriedky. Vysokoúčinné čističe a upratovacie pomôcky do domácnosti, dielne, či záhrady.

Všetky produkty HG

HML

HML s.r.o. so sídlom v Nowej Sóle je dynamicky sa rozvíjajúcim dovozcom a distribútorom automobilových a priemyselných lakov. Ponuka produktov je neustále rozširovaná o tovar vlastnej značky - podpísaný logom HML. Tento sortiment zahŕňa tmely, prípravky na ochranu karosérie, lakovacie pásky, pomocné materiály, leštiace kotúče a mnoho ďalších produktov, ktorých spoločným znakom je najvyššia kvalita.

Všetky produkty HML

HP - Plasty

HP spol. s r.o.! Rodinná firma s pôsobiskom v obci Považany, ktorá sa už od roku 1992 orientuje na vstrekovanie a lisovanie plastových výrobkov. Hlavnú časť výroby tvorí výroba plastových obalov – vedier a dóz s vekom v objeme od 0,1 do 12 litrov, ktoré slúžia na balenie potravín a technických produktov. Ďalšiu časť výroby tvorí výroba rôznych technických dielov pre použite v automobilovom priemysle, chemickom priemysle, strojárstve, stavebníctve a poľnohospodárstve.

Všetky produkty HP - Plasty

HVBAN

Fuzhou HVBAN Mechanical Equipments Co., Ltd. je národný high-tech podnik integrujúci dizajn, výskum a vývoj, výrobu, predaj a servis. Má takmer 20 rokov skúseností v oblasti výskumu a vývoja a výroby kvapalinových zariadení. Prešiel certifikáciou systému manažérstva kvality ISO 9001: 2015, certifikáciou bezpečnosti CE EÚ a inou medzinárodnou certifikáciou. V súčasnosti má viac ako 40 účinných patentov na vynálezy a úžitkové vzory doma aj v zahraničí a miera konverzie vedeckých a technologických úspechov je viac ako 90% . Výrobky vlastnej značky sa vyvážajú do viac ako 140 krajín a regiónov sveta a postupne sa stali prvotriednou značkou vo svetovom priemysle strojov na striekanie tekutín. HVBAN produkty sú: elektrické vysokotlakové airless striekacie zariadenia, motorové vysokotlakové airless striekacie zariadenia, hydraulické vysokotlakové airless striekacie zariadenia, pneumatické vysokotlakové airless zariadenia, stroje na značenie ciest a ďalšie špičkové nové kvapalinové zariadenia a súvisiace príslušenstvo.

Všetky produkty HVBAN

Harris

L. G. Harris & Co Ltd je britský výrobca štetcov a dekoračných produktov založený v dielni v Birminghame v roku 1928. Je najväčším výrobcom dekoračných štetcov a maliarskych produktov v Spojenom kráľovstve. Bola založená v roku 1928 ako Midland Trading Company.

Všetky produkty Harris

Herbol

Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol sa vyvinul z pôvodnej nemeckej fabriky Lackfabrik Herbig-Haarhaus, založenej Robertom Friedrichom v Kolíne nad Rýnom v roku 1844. Značka ponúka širokú škálu výrobkov pre celý dom - fasádne a interiérové farby, náterové systémy na drevo a kov, lazúrovacie nátery, podlahové farby. Všetky materiály sú optimálne naladené. Práca s produktami Herbol je rýchla, jednoduchá a účinná.

Všetky produkty Herbol

Hesse Lignal

Spoločnosť Hesse Lignal bola založená v Nemecku v roku 1910 a je popredným výrobcom interiérových povrchových úprav na drevo v Európe. Portfólio spoločnosti zahŕňa laky, polyuretány (PU), nátery na vodnej báze a nátery vytvrdzované UV žiarením. Poslanie ich značky sa výrazne zameriava na nátery šetrné k životnému prostrediu.

Ich RS systém je známy svojimi jemnými rozpúšťadlami a uvoľňovaním extrémne nízkeho množstva formaldehydu. To je spojené s nízkym zápachom a bez aromatických rozpúšťadiel, ako je xylén a toluén, ktoré sú nebezpečné pre zdravie.

Všetky produkty Hesse Lignal

Huberth

Firma HUBERTH (Čína) už takmer 20 rokov vyrába rôzne druhy pneumatickej techniky - lakovacie pištole a príslušenstvo pre lakovacie práce, vzduchové hadice, tlakomery, adaptéry, rýchlospojky, adaptéry. Rovnako tak rôzne typy vzduchových kompresorov, rázové uťahováky, pištole na hustenie pneumatík, maznice, postrekovače na protištrkové materiály, hadice na pneumatické náradie.

Všetky produkty Huberth

IRURENA

IRURENA GROUP je spoločnosť založená v roku 1969, ktorá sa špecializuje na návrh, poradenstvo a výrobu organických náterov na úpravu rôznych podkladov (drevo, kov, plast atď.), pričom využíva pokročilé technológie a neustále inovuje, aby prezentovala vysoko kvalitné produkty pre priemysel a sektory dreva, dekorácií, parkiet a domácich majstrov na medzinárodnej úrovni.

Všetky produkty IRURENA

ISOPON

Davids ISOPON je značka, ktorá sa špecializuje na produkty na opravu karosérií automobilov. Značka ponúka širokú škálu opravárenských riešení vrátane plnív, náterov, lepidiel a tmelov. Produkty Davids ISOPON sú navrhnuté tak, aby poskytovali profesionálne opravy poškodenia karosérie automobilu spôsobeného hrdzou, škrabancami, preliačinkami a inými formami opotrebovania. Značka je uznávaná pre svoju kvalitu, odolnosť a jednoduchosť použitia, vďaka čomu je obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi mechanikmi a domácimi nadšencami.

Všetky produkty ISOPON

Ikorol

Ikorol je inovatívny antikorózny prípravok, ktorý predlžuje životnosť náterov. Účinne chráni proti korózii a zlepšuje priľnavosť nového náteru na kovovom povrchu alebo na starom nátere. Ikorol aplikujeme priamo na skorodovaný povrch bez nutnosti jeho dôkladného predchádzajúceho očistenia. Jeho účinnosť je overená v náročných priemyselných podmienkach. Ikorol dokonale stabilizuje prebiehajúcu koróziu a chráni pred koróziou kovové povrchy vrátane pozinkovaných. Umožňuje renováciu starých, dobre priľnavých náterov bez toho, aby bolo nutné ich odstránenie. Potrebujete natrieť plot, bránu, auto, loď, oceľové prvky v domácnosti alebo na záhrade?

Všetky produkty Ikorol

KA.EF.

KA. EF. (zal. v roku 1935) je výrobca brusiva z Münsterlandu 4. generácie odborníkov, pokiaľ ide o brusivá. KA.EF ponúka všetko od brusiva na papieri, tkanine, fólii a penovom podklade od 12 do 5 000 P, brúsne rúno a oceľovú vlnu, profilové brusivá, leštidlá a tie správne stroje. Ako poskytovateľ kompletných služieb už takmer 90 rokov ponúka vysokokvalitné brúsne riešenia pre priemysel a obchod doma aj v zahraničí. Zameriava sa na oblasti dreva, laku, vysokého lesku, kompozitu, kovu, automobilového priemyslu a nehrdzavejúcej ocele, ale ponúka aj správne brúsivá pre letecký priemysel, veternú energiu, mramor, kožu a mnohé ďalšie.

Všetky produkty KA.EF.

KABE Farben

Je to už viac ako 110 rokov, čo bola založená švajčiarska rodinná firma KARL BUBENHOFER AG. Vďaka podnikateľskému prístupu má silnú pozíciu na trhu. V kľúčových oblastiach podnikania farby, omietky, fasádne izolácie, priemyselné nátery a práškové farby ponúka celý rad náterových systémov pod jednou strechou. Spolupracuje so zákazníkmi na vývoji prispôsobených riešení náterov.

Všetky produkty KABE Farben

KANA

Značka, ktorá zahŕňa široký sortiment maliarskych, tapetárskych a lakýrnickych pomôcok. Maliarske náradie s overenou kvalitou. Vďaka novým poznatkom a najmodernejšej výrobnej technológii ponúka KANA zákazníkom najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty jednotlivých výrobkov.

Všetky produkty KANA

KAPCI

KAPCI Coatings bola založená v roku 1985 ako súkromná spoločnosť, ktorá sa do roku 1999 venovala iba výrobe autolakov. Nitrocelulózové laky na automobily vyrábala až do roku 1996, kedy na egyptský trh uviedla najúspešnejší 2-zložkový akrylový polyuretánový systém miešania farieb pre autolakovňu na základe vlastného know-how.

Všetky produkty KAPCI

KENOTEK

Ako dôveryhodný partner pre profesionálov v oblasti starostlivosti o vozidlá vytvára Kenotek kompletný a užívateľsky prívetivý koncept, ktorý im pomáha ponúkať vysokokvalitný program pre ich koncových zákazníkov.
Vytváranie čistého, nového ochranného pocitu pri každom umývaní je jadrom profesie. Lesk a brilantnosť karosérie je živým svedectvom! Kenotek vytvára produkty pre každý krok v procese umývania a pre každú situáciu. Nástroje na vytvorenie senzácie pre všetkých zainteresovaných v tomto odvetví.

Všetky produkty KENOTEK

KNEHO

KNEHO-LACKE vyrába a vyvíja produkty šité na mieru pre priemyselné lakovacie procesy. Hlavnými trhmi sú nábytkársky a parketársky priemysel, fóliový a papierenský priemysel, polygrafický a baliaci priemysel. Sme špecialisti na riešenia UV lakov.
Ako spoločnosť certifikovaná podľa DIN EN 9001 sa práve teraz zameriavame na vývoj produktov založených na obnoviteľných a recyklovaných surovinách. Ako spoločnosť certifikovaná podľa DIN EN 9001 sa zameriava na vývoj produktov založených na obnoviteľných a recyklovaných surovinách.

Všetky produkty KNEHO

KOMAPRIM

Značka antikoróznych farieb na kov produkovaných spoločnosťou Dulux.

Všetky produkty KOMAPRIM

KWASNY

KWASNY je spoločnosť, ktorá stojí za úspešnými značkami a produktmi v sektore „maľovania striekaním“. Nie nadarmo sa spoločnosť zapísala do histórie priekopníkov na európskom trhu s farbami v spreji.
Peter Kwasny GmbH ponúka kompletný sortiment farieb v spreji, opravných ceruziek a prípravku laku pre segment automobilov a dekorácií pre domácich majstrov.

Všetky produkty KWASNY

Koopmans

V roku 1885 vyrobil Klaas Piet Koopmans zo svojej kôlne prvú Koopmanovu farbu. Teraz je k dispozícii kompletný sortiment výrobkov pre interiérové ​​a exteriérové ​​farby. Spojením klasických ľanových olejov a moderných vysokokvalitných alkydových živičných spojív sa značke Koomnas podarilo vytvoriť kombináciu, ktorá využíva výhody oboch zložiek – pozitívne, prirodzené ochranné vlastnosti ľanového oleja a schopnosť alkydových živíc výrazne urýchliť schnutie. Spoločnosť NELF a značka Koopmans sú už dlhé roky známym a oceňovaným dodávateľom do viacerých európskych krajín.

Všetky produkty Koopmans

LEINOS

LEINOS je nemecká spoločnosť známa svojimi prírodnými farbami na báze ľanového oleja a dokončovacími materiálmi. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu v tejto oblasti je známy pre svoju kvalitu a záväzok voči ekológii.

Všetky produkty LEINOS

LORKENTECH

Spoločnosť LORKEN-TECH bola založená v roku 1996 ako zástupca nemeckých tovární na výrobu farieb a lakov. Dnes, na základe skúseností získaných od partnerov a vlastných znalostí, pôsobí v dvoch nezávislých priemyselných odvetviach. Sektor Farby a laky je najdlhšie pôsobiacim oddelením spoločnosti. Rovnako dynamický je aj sektor súvisiaci s obrábaním a výrobou súčiastok pre hutnícky priemysel, hoci vznikol neskôr.

Všetky produkty LORKENTECH

LUXOL

Značka Luxol patrí medzi České a Slovenské historické klenoty v portfóliu lazúr. Luxol je tenkovrstvá olejová lazúra pre dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Všetky produkty LUXOL

Lacq

Spoločnosť Lacq bola založená v roku 1839, pôvodné receptúry na laky, laky, oleje a vosky boli uložené v knihe viazanej v koži.
Potreba kvalitných autentických produktov, ktoré chránia a zušľachťuje drevo, dala príležitosť vybrať tie najlepšie receptúry a následne ich prispôsobiť a vylepšiť pomocou moderných technológií a farieb. Sortiment Lacq zahŕňa laky, laky, oleje a mnoho ďalších produktov na ochranu dreva v interiéri a exteriéri.

Všetky produkty Lacq

MAAN

Spoločnosť MAAN bola založená pred viac ako 30 rokmi. V súčasnosti je jedným z popredných výrobcov maliarskeho, záhradníckeho a stavebného náradia na poľskom trhu. Investuje do vývoja, moderných technológií a strojov, ktoré jej umožňujú vyrábať vysokokvalitné produkty.

Všetky produkty MAAN

MARPIN

MarPin s.r.o., jedným z najväčších producentov rozpúšťadiel, riedidiel, farieb a autochémie na Slovensku. Vyrába produkty pod značkou SYN. Spoločnosť neustále vyvíja a uvádza na trh nové výrobky, ktorých vysoká kvalita svedčí o jej prefesionalite. V súčasnosti MarPin s.r.o. ponúka cca 100 rôznych výrobkov, ktoré sú zákazníkom distribuované obchodnými reťazcami a najväčšími veľkoobchodmi na Slovensku.

Všetky produkty MARPIN

MASTON

Technické produkty Maston ponúkajú široký výber technicko-chemických riešení pre náročné profesionálne použitie.
Produkty hrajú dôležitú úlohu vo výrobných procesoch klientov. Väčšina produktov je dostupná aj vo väčších baleniach pre priemyselné využitie.

Všetky produkty MASTON

MOTIP

Vďaka širokej škále autolakov, tmelov, ošetrovacích produktov a technických sprejov má MOTIP všetky riešenia na opravu vášho auta, stroja a bicykla.
Spoločnosť MOTIP bola založená takmer pred 60 rokmi a odvtedy vyrába vysokokvalitné aerosóly pre milovníkov áut. V priebehu rokov vstúpili do hry ďalšie segmenty, čo viedlo k ešte širšej škále riešení s Technickými sprejmi a sprejmi na údržbu bicyklov.
Značka MOTIP je jednou z top značiek Európean Aerosols Group. European Aerosols je lídrom na trhu vo vývoji aerosólových riešení pre farby, laky a technické spreje a pôsobí najmä v segmentoch automobilového priemyslu, domácich majstrov a priemyslu.

Všetky produkty MOTIP

Matrix

Matrix Specialty Lubricants je spoločnosť so sídlom v Holandsku, ktorá vyrába a predáva špeciálne mazivá a mazivá. Matrix Specialty Lubricants vytvorilo jadro priemyselných špecialistov s dlhoročnými kolektívnymi skúsenosťami z práce pre veľké ropné spoločnosti. Víziou je využiť nové technológie a s odbornými znalosťami chemikov poskytnúť správne mazivo pre každú aplikáciu.

Všetky produkty Matrix

Meguiar's

Ako jeden z originálnych svetových výrobcov pre detailing automobilov Meguiar's videl všetko – a má produkt, vďaka ktorému zažiari. Frank Meguiar Jr. založil svoju spoločnosť v roku 1901 na výrobu leštidiel na nábytok. Ale keď videl rastúcu popularitu automobilizmu, rýchlo zmenil kurz.

Všetky produkty Meguiar's

Menzerna

Menzerna stanovuje štandardy vo vývoji a výrobe profesionálnych leštiacich pást pre priemysel a remeslá už od roku 1888. Pevné zmesi, emulzie, leštidlá na autá alebo lode – Menzerna má ten správny leštidlo pre všetky povrchy a každé použitie. S inovatívnymi zmesami a procesmi leštenia zaisťuje, že dosiahnete prvotriedne výsledky, ktoré inšpirujú a zapôsobia. Rozsiahle know-how v oblasti receptúr a presné pochopenie požiadaviek zákazníkov urobili z Menzerny špecialistu a technologického lídra pre priemyselné leštiace zmesi.

Všetky produkty Menzerna

NOVA CAR CARE

Nova je značka, ktorú od roku 2012 vlastní Granville Oil & Chemicals a špecializuje sa predovšetkým na produkty starostlivosti o autá, „valeting“ a konečnú úpravu. Jeho komplexný rad bol starostlivo vybraný tak, aby vyhovoval potrebám automobilového trhu. Nova Car Care sa zameriava na vysokokvalitné, lacné čistiace spotrebné materiály, ako sú semiše, utierky z mikrovlákna, umývacie a leštiace rukavice, špongie a „valeting“.

Všetky produkty NOVA CAR CARE

NOVOCHEMA

Výrobné družstvo NOVOCHEMA, predstavuje kvalitu spojenú s dlhoročnou tradíciou. Patrí medzi najvýznamnejších výrobcov v chemickom odvetví na Slovensku. Zameriava sa na výrobu a vývoj nielen exteriérových a interiérových náterových hmôt na rôzne povrchy, ale aj riedidiel a lazúrovacích lakov. Je členom Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu a tiež členom Slovenského zväzu výrobných družstiev, v súčasnosti vedený pod názvom COOP PRODUKT SLOVENSKO.

Všetky produkty NOVOCHEMA

Nacházel

Spoločnosť Nacházel, s.r.o. je rýdzo rodinná firma, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov a má veľmi dobré renomé ako na českom trhu, tak aj v zahraničí. Špecializujeme sa na dodávky štandardných a špeciálnych mazív, chemických produktov a špeciálnych produktov na údržbu bicyklov. Môžete ich nás nájsť vo viac ako tridsiatich krajinách sveta.

Všetky produkty Nacházel

Naturalis Oils

Naturalis Oils sú prírodné oleje na drevo, ktoré chránia a ošetrujú nielen drevené povrchy, čím zachovávajú ich hodnotu. Vyvinuté a vyrobené na Slovensku spoločnosťou RENOJAVA s.r.o., ktorá zárukou spokojnosti, odbornosti, serióznosti a profesionálneho prístupu. Firma dáva veľký dôraz na komunikáciu, poradenstvo a flexibilitu služieb zákazníkom.

Všetky produkty Naturalis Oils

Odie’s

Odieʹs (Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA. Zakladatelia sa rozhodli pracovať na produktoch, ktoré budú bez obsahu chemikálií a rozpúšťadiel, a hľadali vhodné alternatívy pre výrobu prírodných produktov.
Začali pracovať s prírodnými olejmi a voskami na drevo až po konečnú výrob zdraviu nezávadných produktov. Napriek tomu, že Odieʹs bol vynájdený pre vlastné použitie zakladateľa, dosiahol taký úspech, že sa rýchlo rozšíril v USA a teraz je na ceste dobyť Európu.

Všetky produkty Odie’s

Osmo

Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG. - firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo „form“ nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo „farbe“ znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

Osmo je považovaný za jedného z priekopníkov moderných náterových systémov na drevo na báze olejov a voskov.

Vďaka vysokému obsahu farebných pigmentov ponúkajú nátery a lazúry na drevo dvojnásobné krytie ako väčšina bežných náterov. Dokonca aj bez základného náteru vykazujú vynikajúcu kryciu schopnosť od prvého alebo druhého náteru. Pri renovácii sa zákazníci môžu zriecť časovo náročného brúsenia. To sa naozaj počíta.

Všetky produkty Osmo

PAM

PAM ak, s.r.o. - slovenský výrobca náterových hmôt a omietok. Celý sortiment produkcie je postavený na báze disperzií , čím sa už vtedy firma stala unikátnym výrobcom podporujúcim ekológiu.

Všetky produkty PAM

PCI

PCI je popredným dodávateľom produktov stavebnej chémie. Spoločnosť bola založená v roku 1950 a pokračuje v úspešnom príbehu dodnes – ako priekopník v tomto odvetví a spoľahlivý partner pre obchod a remeslá.

Všetky produkty PCI

POLYKAR

POLYKAR je značka tmelov spoločnosti BKP Group a.s. Výrobky firmy získali dominantné postavenie na tuzemskom trhu a významným spôsobom zvyšujú svoj podiel na trhoch Európy, Ázie, aj Severnej a Južnej Ameriky. Vďaka trvalým technickým inováciám a výskumu sú POLYKAR polyesterové tmely a akrylátové plniče stále častejšou súčasťou náterových systémov firiem v tuzemsku aj veľkých nadnárodných spoločností. Svoje miesto majú tieto výrobky aj v autoopravovniach najrôznejších veľkostí.

Všetky produkty POLYKAR

Paint Eco

PAINT ECO je najväčší popredný výrobca prírodného vareného ľanového oleja, lazúr, farieb, podlahových olejov a voskov v pobaltských štátoch. PAINT ECO spája 20 rokov skúseností s extrakciou rôznych rastlinných olejov so stáročnými poznatkami o prírodných farbách. Spoločnosť považujeme za svoje poslanie nájsť zelené nápady, ktoré spoločnosť teraz potrebuje, a uviesť ich do života. Verí, že zabudnuté prírodné produkty sa vrátia do našich životov a nikdy nie je neskoro začať žiť v súlade s prírodou a chrániť životné prostredie.

Všetky produkty Paint Eco

Panther

Hlavným zameraním firmy Pantherfix od roku 2002 je priamy dovoz a distribúcia stavebnej chémie popredných svetových výrobcov. Prostredníctvom našej distribučnej siete a regionálnych zástupcov zabezpečujeme zásobovanie zákazníkov po celom Slovensku.
Hlavným sortimentom je naša vlastná produktová značka PANTHER, na ktorú máme od roku 2006 registrovanú ochrannú známku ®. Portfólio PANTHER produktov sa postupne rozširuje.

Všetky produkty Panther

Presto

Značka Presto, ktorá patrí do zoskupenia MoTip DUPLI, je vynikajúcim opravným systémom a ponúka vysoko profesionálne výrobky pre ochranu spodkov, čistenie, tmelenie a prípravu povrchu karosérie. Jej výrobky nájdu uplatnenie nielen pri oprave automobilu, ale i okolo domu. Výborne sa tak dopĺňa s ďalšími výrobkami zo skupiny MoTip DUPLI.
Skupina MoTip DUPLI je jedným z najväčších výrobcov farieb a lakov v sprejoch, opravných ceruziek, technických sprejov a ďalších výrobkov pre opravu automobilov i hobby použitie. Jej korene siahajú do roku 1946 a v súčasnosti má 3 výrobné závody v Nemecku a Holandsku.

Všetky produkty Presto

RAPTOR

RAPTOR predstavuje unikátny tvrdý ochranný náter vyrobený pre aplikáciu na terénne, osobné, nákladné autá, drevo, betón, kov, hliník, sklolaminát a na väčšinu povrchových úprav. U-Pol RAPTOR sa ľahko používa. Chráni pred hrdzou a koróziou a má vynikajúcu UV ochranu.

Všetky produkty RAPTOR

RENO

Privátna značka spoločnosti RENOJAVA s.r.o., ktorou uvádza kvalitné produkty za rozumnú cenu na slovenský trh.

Všetky produkty RENO

ROKO

Firma ROKO vznikla v roku 1992 v Uherskom Brode a od začiatku sa zaoberala veľkoobchodným predajom náterových hmôt a stavebnej chémie. Na českom trhu zastupovala zahraničného výrobcu náterových hmôt až do roku 1998, kedy sa transformovala do výrobnej organizácie ROKOSPOL a.s. Stala sa tak výrobcom s klasickým výrobným programom produkcie farieb, lakov pre priemysel a neskôr aj pre maloobchodný predaj. S úspešným rozvojom vlastného výskumu a vývoja spustila firma ROKOSPOL a.s. aj výrobu stavebných hmôt a chémie. Prakticky najväčším úspechom tejto firmy bolo vybudovanie perspektívneho, ale aj veľmi tvorivého výskumného tímu, o čom svedčí celý rad výrobkov porovnateľných s produktmi iných svetových výrobcov.

Všetky produkty ROKO

ROTA!

Značka ROTA! predstavuje vysokokvalitné maliarske valčeky a príslušenstvo pre aplikáciu farieb. Svojim zákazníkom ponúkame vždy ten najlepší valček pre aplikáciu náterových hmôt v presne definovaných podmienkach.

Všetky produkty ROTA!

RedHotDot

Zváracie zariadenia a nástroje.

Všetky produkty RedHotDot

SATA

Spoločnosť SATA GmbH & Co. KG má celosvetovo vedúce postavenie v oblasti technológií mokrého lakovania a okrem Nemecka dodáva distribučným partnerom do približne 100 krajín sveta. Okrem technologicky vynikajúcich striekacích pištolí SATA, ďalšie produkty, ako sú pohárové systémy, systémy na ochranu dýchania a technológia stlačeného vzduchu, robia zo SATA systémového dodávateľa pre používateľov, ako sú partneri v automobilovom sektore, priemysel, tesári a maliari.

Všetky produkty SATA

SCHULLER EHʼKLAR

Spoločnosť Schuller Eh'Klar GmbH bola založená v roku 1973. Predmet činnosti spoločnosti zahŕňa distribúciu profesionálneho vybavenia, ako sú maliarske nástroje, laboratórne vybavenie a vedecké prístroje.

Všetky produkty SCHULLER EHʼKLAR

SOUDAL

Skupina Soudal je popredným európskym nezávislým výrobcom tmelov, PU-pien a lepidiel. Spoločnosť, založená v roku 1966 jej predsedom, pánom Vic Swertsom, zostáva hrdo vo vlastníctve rodiny a je nezávislá od veľkých nadnárodných korporácií. Soudal je silná značka na celom svete.

Všetky produkty SOUDAL

STALCO

Značka slovenskej rodinnej firmy REMESLO MJ, ktorá je aktívna na trhu od roku 1999. Ponuka je namierená najmä na sektor stavebníctva a priemysel v širokom zmysle slova. Nachádza sa v nej tiež rad malých produktov určených iným odvetviam a profesiám.

Všetky produkty STALCO

STANDOX

Dnes sa Standox radí medzi popredných výrobcov produktov na opravu vozidiel. Ponúka špičkové technológie lakovania a odborné poradenstvo vo viac ako 80 krajinách.

Všetky produkty STANDOX

STORCH

STORCH vyvíja a vyrába vysoko kvalitné maliarske náradie pre profesionálnych remeselníkov a špecializovaných obchodníkov.

Všetky produkty STORCH

Sames Kremlin

Francúzska spoločnosť Sames Kremlin je svetovým lídrom v oblasti presných striekacích riešení s viac ako 90-ročnými skúsenosťami s poskytovaním priemyselných striekacích riešení. Dodáva celý rad produktov vrátane striekacích pištolí Kremlin, tlakových nádrží, vzduchových čerpadiel, čerpadiel Airmix, extrúznych čerpadiel, zubových čerpadiel a práškových čerpadiel vhodných pre rôzne druhy výroby.

Všetky produkty Sames Kremlin

Schneider airsystems

Schneider airsystems je výrobcom a dodávateľom profesionálnych systémov stlačeného vzduchu. Prostredníctvom siete odborných obchodných partnerov ponúkame profesionálnym užívateľom široké portfólio produktov piestových a skrutkových kompresorov, prípravy stlačeného vzduchu, náradia na stlačený vzduch, hadíc, ako aj riešení údržby a inštalácie. Spoločnosť Schneider airsystems bola založená neďaleko Stuttgartu v roku 1966 a už viac ako 55 rokov je vaším odborníkom vo všetkých oblastiach súvisiacich so stlačeným vzduchom.

Všetky produkty Schneider airsystems

Schuller Eh‘klar

Spoločnosť Schuller Eh'Klar GmbH bola založená v roku 1973. Predmet činnosti spoločnosti zahŕňa distribúciu profesionálneho vybavenia, ako sú maliarske nástroje, laboratórne vybavenie a vedecké prístroje.

Všetky produkty Schuller Eh‘klar

Sia Abrasives

Špecialisti na brúsne materiály. Vášňou Sia špecialistov sú profesionálne riešenia brúsenia pre priemysel a obchod. Ako jeden z najväčších svetových výrobcov vysokokvalitných brúsnych produktov vyvíja a vyrába brúsivá v širokej škále tvarov, rozmerov a špecifikácií.

Všetky produkty Sia Abrasives

Sika

Sika je špeciálna chemická spoločnosť s celosvetovo vedúcou pozíciou vo vývoji a výrobe systémov a produktov na lepenie, tesnenie, tlmenie, vystužovanie a ochranu v stavebníctve a automobilovom priemysle.

Všetky produkty Sika

SprayMAX

SprayMAX, ako značka skupiny Peter Kwasny Group ťaží z viac ako 60-ročného vývojového know-how vo výrobe aerosólových plechoviek. Pred viac ako 25 rokmi vyvinuli inovatívny a jedinečný aerosólový sprejový systém pre profesionálov.

Všetky produkty SprayMAX

Star Brite

Autokozmetika Star Brite pochádza z anglicka a zahŕňa profi produkty kompletnej starostlivosti o čistotu automobilov. Od svojho založenia v roku 1988 prešla spoločnosť Starbrite Chemicals Ltd. veľmi dlhú cestu. Všetko to začalo malou ponukou kvalitných čistiacich chemických látok zameraných na automobilový priemysel. Obrat firmy rýchlo rástol vďaka kvalitným produktom a službám v ponuke, ktorá sa stala pestrejšou s cieľom uspokojiť potreby zákazníkov.

Všetky produkty Star Brite

Turtle Wax

Turtle Wax je ocenená značka autokozmetiky, ktorá bola uvedená na trh v roku 1944 a stále dodáva najpredávanejšie produkty na trh autokozmetiky.

Všetky produkty Turtle Wax

U-POL (Raptor)

U-POL je svetový líder v produktoch na opravu automobilov, špecializuje sa na plnivá, nátery, aerosóly, lepidlá a produkty súvisiace s farbami. U-POL má komplexný sortiment plnív a náterov a máe jedinečnú pozíciu na to, aby dodával riešenia vyvinuté, testované a schválené pre modernú lakovňu.

Všetky produkty U-POL (Raptor)

UVEX

Značka uvex stojí na dvoch silných pilieroch. Spoločnosť uvex sports group vyrába rôzne výrobky počnúc prilbami na zimné, cyklistické a jazdecké športy a končiac lyžiarskymi, športovými a voľnočasovými okuliarmi; spoločnosť uvex ako partner v oblasti medzinárodných vrcholových športov dodáva vybavenie pre viac než 1 000 špičkových športovcov z celého sveta. V spoločnosti uvex safety group sa všetko točí okolo ochrany pri práci: vyrába osobné ochranné prostriedky od hlavy po päty – počnúc ochrannými prilbami a končiac bezpečnostnou obuvou. Spojenie týchto dvoch svetov pod jednou značkou je silnejšie než súčet jednotlivých súčastí: všade, kde vidíte značku uvex, si môžete byť istí, že budete môcť profitovať z kombinovaných vedomostí odborníkov pôsobiacich v oblasti športu a ochrany pri práci.

Všetky produkty UVEX

Urban

Urban je značka leštiacich materiálov, ako sú: prírodná kožušina, plsti a leštiace hubky rôznych veľkostí a tvarov. V ponuke produktov Urban sú aj polyuretánové peny, obojstranné pásky a vychyľovacie pásky určené na maskovanie tesnení nesnímateľných okien.

Všetky produkty Urban

Valpaint

VALPAINT je popredným výrobcom farieb a náterov pre interiérové a exteriérové dekorácie. Spoločnosť bola založená Ferdinandom Sarti v roku 1988 a je považovaná za jednu z technologicky najvyspelejších firiem v Taliansku.

Všetky produkty Valpaint

Velvana

Spoločnosť Velvana bola založená v roku 1958 ako pobočka závodu Spolany Neratovice a vždy patrila medzi najvýznamnejších českých výrobcov prevádzkových kvapalín, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky automobilového priemyslu, a tiež čistiacich prostriedkov na využitie v najrôznejších oblastiach. Portfólio výrobkov sa postupne rozrástlo o množstvo zaujímavých produktov nielen pre motoristov.

Všetky produkty Velvana

WAGNER

J. Wagner GmbH patrí do medzinárodnej skupiny WAGNER a je jedným z popredných svetových výrobcov zariadení a systémov na nanášanie práškových a tekutých náterov, farieb a iných tekutých materiálov. Zákazníci oceňujú inovatívne produkty spoločnosti WAGNER, efektívne technológie a priekopnícke riešenia, ktoré sa používajú v domácnostiach, komerčnom lakovaní a priemyselnej povrchovej úprave.

Všetky produkty WAGNER

Wiko

WIKO je značka nemeckej spoločnosti GLUETEC GmbH. Hlavnou činnosťou firmy je výroba a predaj lepidiel, tmelov a technických sprejov pre rôzne priemyselné odvetvia (automobilový, kovovýroba, námorníctvo, letectvo, drevo, ALU / INOX,...). WIKO ponúka množstvo produktov a odborných znalostí v oblasti mnohých aplikácií priemyselných lepidiel a tmelov. Produkty je možné použiť v rôznych oblastiach – od výroby až po opravy a údržbu, či už v plne automatizovaných procesoch vo veľkých priemyselných odvetviach alebo v malých ručných dielňach.

Všetky produkty Wiko

Wistoba

Spoločnosť Wistoba Pinselfabrik vyrába štetce počas 3 generácií vedenia rodiny. Od svojho založenia v roku 1917 spoločnosť kladie najvyšší dôraz na špičkovú výrobu a neustále zlepšovanie kvality, vďaka čomu je dnes značka Wistoba synonymom vysokokvalitných profesionálnych maliarskych nástrojov, ktoré sú známe po celom svete.

Všetky produkty Wistoba

Xyladecor

Značka Xyladecor vo svojom portfóliu poskytuje produkty pre ochranu a starostlivosť o drevo.

Všetky produkty Xyladecor

ZINGA

ZINGA je ochranný náter, ktorý vyrába a distribuuje Belgická spoločnosť Zingametall už viac ako 40 rokov, počas ktorých spoločnosť získala technické znalosti a rozsiahle znalosti v oblasti galvanickej ochrany. V mnohých praktických skúškach, projektových aplikáciách a štandardizovaných testoch ZINGA dokázala, že poskytuje aktívnu, dlhotrvajúcu a udržateľnú ochranu oceľovým konštrukciám na celom svete.
Zinkovací systém ZINGA v sebe spája mnoho výhod: aktívnu alebo galvanickú ochranu, pasívnu bariérovú ochranu a jednoduchú aplikáciu.

Všetky produkty ZINGA

tesa

Tesa SE je nemecká spoločnosť vyrábajúca lepiace produkty. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a predtým bola divíziou Beiersdorfu a po tom, čo sa stala nezávislou spoločnosťou, zostala jej dcérskou spoločnosťou. V Nemecku sa značka stala synonymom pre lepiacu pásku a ako taká je uvedená v slovníku Duden.

Všetky produkty tesa

ŠK SPEKTRUM

ŠK Spektrum je renomovaný výrobca, ktorý sa už desiatky rokov zaoberá chemickou výrobou a predajom riedidiel, chemikálií, minerálnych olejov a drogériového tovaru.

Všetky produkty ŠK SPEKTRUM