Panel používateľa

CHIMIVER SIGIL-LA - Hydroizolačný tesniaci tmel na podlahy, 500 ml

CHIMIVER SIGIL-LA - Hydroizolačný tesniaci tmel na podlahy, 500 ml

CHIMIVER SIGIL-LA - Jednozložkový tesniaci tmel na vodnej báze vyvinutý na hydroizoláciu spojovklik systémov drevených a laminátových podláh. 500 ml

6,36 € s DPH

Skladové číslo: 193610

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Charakteristika produktu

CHIMIVER SIGIL-LA - Jednozložkový tesniaci tmel na vodnej báze vyvinutý na hydroizoláciu spojov klik systémov drevených a laminátových podláh. Chráni spoje pred napučaním v dôsledku vysokej vlhkosti vzduchu v kuchyniach a kúpeľniach.

Aplikácia

Naneste tmel na spoj prvej časti, ihneď priložte príslušnú dvojicu podlahy a mierne zatlačte aby došlo k správnemu rozloženiu tmelu. Pomocou vlhkej bavlnenej handričky odstráňte čerstvé zvyšky z podlahy alebo po kompletnom zatvrdnutí odstráňte pomocou plastového hladidla. Buďte opatrí pri čistení, aby nedošlo k poškriabaniu alebo zničeniu podlahy. Produkt je ľahko použiteľný, po zaschnutí je transparentný. Odporúča sa nechať vytvrdnúť aspoň 12 - 24 hodín. Úpne vytvrdnutý sa stáva po 24 - 48 hodinách. Uchovávajte mimo mrazu.

Popis

  • jednoduchá aplikácia
  • účinná hydroizolácia spojov a škár

 

TECHNICKÝ LISTTechnický list

 

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info