Panel používateľa

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo, 0,75 L

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND - Ochranná impregnácia na drevo na báze rozpúšťadiel, egalizujúca, pre domácich majstrov a remeselníkov. 0,75 L

13,72 € s DPH

Skladové číslo: 9004267039569

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: ADLER

Mám otázku

Charakteristika produktu

ADLER Pullex RENOVIER-GRUND je krycia pigmentovaná ochranná impregnácia na drevo určená pre sanáciu silno zvetraných povrchových úprav v exteriéri. Okrem impregnovania aj egalizuje a zosvetľuje drevený povrch. Ideálna pre domácich majstrov a remeselníkov. Je určená na sanáciu lazúrovacích a krycích povrchových úprav v exteriéri ako napr. drevené domčeky, striešky, drevené obklady, balkóny, okná, vchodové dvere, okenice a brány.

Aplikácia

Pred použitím premiešajte. Produkt je pripravený na použitie. Podklad musí byť suchý, čistý, nosný, bez mastnôt, vosku a drevného prachu. Nenanášajte príliš hrubú vrstvu (lakový film), aby nedošlo k zhoršenému schnutiu, inak je potrebné prebrúsenie zrnitosťou 220 alebo vhodným brúsnym rúnom. Produkt nie je bez vrchného náteru odolný voči poveternostným vplyvom! Pri sanovaní krycími náterovými systémami na báze vody je bezpodmienečne nutné dodržať dobu schnutia 48 hod! Následne Pullex Renovier-Grund prebrúsiť.

Spôsob nanášania: štetec

Výdatnosť: 8 – 12 m2/l

Podklad

Ihličnaté a listnaté dreviny ako aj drevené elementy vhodné pre extriérové použitie, ako napr. masívne vrstvené lamelované drevo, konštrukčné masivne drevo atď.

 

 Technický listTechnický list

 Video: Renovácia okien

 

Video: Renovácia balkóna

 

 

ADLER

Spoločnosť vyrábajúca náterové hmoty, laky a výrobky na ochranu dreva pre stolárov, drevospracujúce firmy a výrobcov nábytku, okien, dverí a parketových podláh. Kvalita od roku 1934.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info