5125 Profi-tvrdý vosk.olej 1L

OSMO - TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ - PURE odporúčame pre povrchovú úpravu a ochranu parketových a drevených podláh, profesionálne strojové použitie.
123.30 €
Menej ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

OSMO - TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ - PURE je ideálny pre profesionálnu povrchovú úpravu a ochranu drevených podláh z masívneho dreva, dosiek, parket, OSB a korkových podláh, ako aj povrchov nábytkov. Osmo Tvrdý voskový olej Pure je olej bez obsahu rozpúšťadiel. Hotový povrch je odolný voči nečistotám, vode a oderu. Odpudzuje vodu, je nenáchylný k zašpineniu, odolný proti ošľapávaniu. Osmo Tvrdý voskový olej Pure je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaji, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A. Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny podľa DIN 53 160. Náter je vhodný pre detské hračky EN 71.3.

 

Technické informácie


Spotreba: 1 l - 1x náter - cca 40 - 50 m2


Počet náterov:

  • drevo bez povrchovej úpravy 2 nátery
  • v prípade renovácie stačí jeden náter na očistený povrch - bez prebrúsenia
  • pozorne si prečítajte technický list produktu 


Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG
 

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

Značka Osmo
Stupeň lesku polomatný
Balenie 1 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Bezpečnostné opatrenia:

P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.