BÖHME StoneCare 500

BÖHME StoneCare 500 - Penetračný tmel na minerálne povrchy (porézne kamene, neglazované dlaždice, betón a murivo) poskytujúci trvácnu, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode.
71.82 €
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Fotografia produktu je len ilustračná! Štetec nie je súčasťou balenia.

Charakteristika

BÖHME StoneCare 500 je vodou riediteľný penetračný tmel na suché a čisté minerálne povrchy, ako napr. porézne kamene, neglazované dlaždice a iné povrchy, ako je napr. betón a murivo. Je pripravený priamo na použitie.

Umožňuje trvalú, podpovrchovú, transparentnú ochrannú bariéru proti oleju a vode a vynikajúcu odpudivosť a odolnosť proti škvrnám a ľahké čistenie škvŕn. Poskytuje transparentnú, paropriepustnú ochranu.

Voda a aktívne činidlá prenikajú cez minerály materiálu. Stupeň penetrácie úzko súvisí s kvalitou absorpčného materiálu. Chemická reakcia impregnácie nastane v kapilárnych póroch medzi časťami vody a minerálmi. Po dobu najmenej 48 hodín si materiál musí vybudovať ochranu proti vlhkosti a stavebný materiál bude vode odolný.

Pred použitím si pozorne prečítajte technický list.

 

Technický list pdf

 

logo

BÖHME
Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu nielen dreva.

Značka BÖHME
Stupeň lesku matný
Balenie 5 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Obsahuje:

1,2-benzisothiazol-3 (2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.