BÖHME WoodCare LL - Vysoká UV ochrana dreva

BÖHME WOODCARE LL - Mimoriadne odolná hydrofóbna, bezfarebná UV ochrana dreva v exteriéri s predĺženou dobou schnutia (LongLife).
22.36 €
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Fotografia produktu je len ilustračná! Štetec nie je súčasťou balenia.

Charakteristika

BÖHME - WOODCARE LL

WoodCare LL je mimoriadne odolná hydrofóbna, transparentná UV ochrana dreva v exteriéri. LL = Long Life v tomto prípade znamená predĺženú dobu schnutia. Dlhšia doba schnutia umožňuje natrieť aj väčšie plochy rovnomerne a bez fľakov. Je vhodná na nové, ale aj už upravené drevo. Vysoko kvalitné UV absorbenty a transparentné pigmenty odolné proti UV žiareniu poskytujú veľmi dobrú ochranu pred slnečným žiarením a zabraňujú šediveniu dreva.
Produkt je obohatený o obnoviteľné prírodné oleje a vosky, ktoré mu poskytujú jedinečné vodoodpudivé (hydrofóbne) vlastnosti. Výsledný vzhľad je teplý a prirodzený.

Výhody

  • na ihličnaté aj tvrdé drevo v exteriéri
  • bezfarebný (odporúča sa iba na chránené drevo) / farebný (9 transparentných odtieňov)
  • obzvlášť vhodný na ručné nanášanie štetcom a valčekom
  • paropriepustná, hydrofóbna
  • v kombinácii so SunCare 900 poskytuje extra ochranu proti UV žiareniu
  • zdôrazňuje farbu a štruktúru dreva
  • veľmi obmedzená tvorba filmu

Výdatnosť

  • hobľované a brúsené drevo cca 9 - 10 m2 / l (1 náter)
  • neopracované drevo cca 7 - 8 m2 / l (1 náter)

Uvedené spotreby sú orientačné a závisia od spôsobu aplikácie a savosti podkladu.

Aplikujte štetcom alebo valčekom. Na nové drevo vždy najskôr naneste vrstvu SunCare 900 a náledne 2 až 3 vrstvy WoodCare LL. Vlhkosť dreva by mala byť medzi 12-16% a nemala by prekročiť hranicu 18%.

 

 

 

Výrobca - 

BÖHME Unikátne švajčiarske nanoskopické ochranné a dekoratívne lazúry na báze vosku, oleja a vody na dlhodobú ochranu dreva.

Značka BÖHME
Balenie 5 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Obsahuje:

alfa- [3- [3- (2H-Benzotriazol-2-yl) -5- (1,1-dimetyl) -4-hydroxyfenyl] -1-oxopropyl] -omega- [3- [3- (2HBenzotriazol -2-yl) -5- (1,1-dimetyl) -4-hydroxyfenyl] -1- oxopropoxy] poly (oxy-1,2-etandiyl); alfa- [3- [3- (2HBenzotriazol- 2-yl) -5- (1,1-dimetyl) -4-hydroxyfenyl] -1-oxopropyl] OMEGA-hydroxypoly (oxy-1,2-etandiyl) ; oktilinón (ISO); bis (1,2,2,6,6-pentametyl-4-piperidinyl) sebakát; 3-jód-2- propinylbutylkarbamát;4,5-dichlór-2- oktyl-izotiazolónu. Môže vyvolať alergickú reakciu.