CARLOFON Akrylový lak čierny, sprej 400 ml

CARLOFON Rýchloschnúci akrylový lak pololesklý na úpravu plastových dielcov, sprej 400 ml
7.40 €
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

CARLOFON Akrylový lak je rýchloschnúci lak primárne určený pre úpravu plastových dielov používaných v automobilovom priemysle. Vytvára hodvábne lesklý film, ktorý veľmi dobre odoláva posypovej soli a umývaniu. Je však vhodný aj pri úpravách iných plastových povrchov používaných na športových zariadeniach a spotrebičoch v domácnosti atď.

Aplikácia

Plastové diely musia byť pred striekaním čisté, odmastené a suché. Separačný prostriedok, ako sú vosky, silikónové oleje je potrebné odstrániť. Pred striekaním ochráňte časti, ktoré nemajú byť lakované. Lak striekajte rovnomerne zo vzdialenosti 20-30 cm. Po 10 minútach je možné prestriekať.

Popis

  • rýchloschnúci
  • úprava plastových dielov
  • odolný

Supeň lesku: pololesk

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Značka Carlofon
Stupeň lesku pololesklý
Balenie 400 ml

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné slová:

Nebezpečenstvo!

Výstražné opatrenia:

H222 Mimoriadne horľavý aerosól. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.

Obsahuje:

Etylacetát n-butylacetát Acetón; 2-propanón; Propanón Bután-1-ol; n-butanol. Obsahuje n-butylakrylát. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Bezpečnostné opatrenia:

P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Piktogramy:

Horľavé
Dráždivé