CHIMIVER ECØ V - Lak na drevené podlahy, 5 l

CHIMIVER ECØ V - Jednozložkový polyuretánový lak na vodnej báze na drevené podlahy so zníženým obsahom prchavých organických zlúčenín. bezfarebný, 5 L
95.84 €
Menej ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

CHIMIVER ECØ V

Jednozložkový polyuretánový lak na vodnej báze na drevené podlahy so zníženým obsahom prchavých organických zlúčenín. Má vysokú odolnosť voči oderu, a preto je ideálnou voľbou na častou chôdzou zaťažované podlahy. Produkt má certifikát ECOLABEL (Environmentálna značka EÚ), čo potvrdzuje angažovanosť spoločnosti Chimiver v oblasti ochrany životného prostredia.

Aplikácia

ECØ V je produkt pripravený na použitie. Nanášajte na podlahy, ktoré boli vyplnené, prebrúsené (zrnitosť 180) a opatrne povysávané. Aplikačná a skladovacia teplota je 10 až 25 °C. Naneste rovnomernú vrstvu produktu s použitím valčeka z 8 mm mikrovlákna alebo plochého štetca. Druhú vrstvu aplikujte bez brúsenia po 2 - 4 hodinách alebo nechajte schnúť 24 hodín a prebrúste zrnitosťou 220. V prípade nanášania tretej vrstvy postupujte podobne. Odporúča sa prebrúsenie medzi vrstvami.

Údržba podláh ošetrených ECØ V sa musí vykonávať pomocou produktov na vodnej báze s neutrálnym pH.

Farebný odtieň: bezfarebný

Riedenie: vodou (ak je to nutné)

Výdatnosť: cca 10 - 12,5 m² / l

Stupeň lesku: lesklý

 

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Značka Chimiver
Balenie 5 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.