CHIMIVER Ecostar Line Colors - Farba na značenie športových podláh, 5 kg

1K pigmentovaný polyuretánový náter na vodnej báze na značenie športových drevených podláh. 5 kg
117.03 €
Menej ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

CHIMIVER CHIMIVER Ecostar LINE COLORS

Jednozložkový pigmentovaný polyuretánový náter na vodnej báze na značenie športových drevených podláh. Farba je vysokokrycia, veľmi dobre priľne k povrchu a vytvorí jednoliatu vrstvu, ktorú nie je potrebné pred lakovaním brúsiť. Ecostar Line Colors sú k dispozícii v niekoľkých RAL farebných odtieňoch, ktoré je možné navzájom miešať, aby sa dosiahla škála požadovaných farieb. Produkt špičkovej kvality, ktorý je odporúčaný a certifikovaný Medzinárodnou basketbalovou federáciou (FIBA).

Aplikácia

Farby ECOSTAR LINE COLORS odporúčame nanášať na drevené podlahy ošetrené radou výrobkov SPORT LINE (podľa informácií uvedených pri produkte ECOSTAR 2K SPORT). Používaje maskovaciu pásku a osobitnú pozornosť venujte pritlačeniu pásky pevne k podlahe, aby ste zabránili zatekaniu farby pod pásku. Pre lepšiu a jednotnejšiu aplikáciu odporúčame valček s krátkymi vláknami z teflónu.

Farba:

  • biela
  • ďalšie odtiene (na objednávku)

 

TECHNICKÝ LIST pdf 

 

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Značka Chimiver
Balenie 5 kg

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.