CHIMIVER Wax Care - Vodoodpudivá vosková disperzia, 500 ml

Vodoodpudivá vosková disperzia na intenzívnu údržbu lakovaných (vodou riediteľných), olejovaných a voskovaných drevených podláh a tiež na vnútorné dlaždice a kameň. 500 ml
10.80 €
Dočasne vypredané
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

CHIMIVER WAX CARE

Vodoodpudivá vosková disperzia na intenzívnu údržbu lakovaných (vodou riediteľných), olejovaných a voskovaných drevených podláh a tiež na vnútorné dlaždice a kameň. Dodáva povrchu príjemný prirodzený vzhľad a hydrofóbny účinok. Jeho špeciálne zloženie chráni a obnovuje ošumelé, poškriabané alebo zničené drevené podlahy.

Aplikácia

Pred použitím dobre pretrepať. Aplikujte WAX CARE sprejom na tie časti podlahy, ktoré majú byť ošetrené, potom pomocou handričky rovnomerne rozotrite. Nenechávajte prebytok produktu na povrchu. Po 30 minútach a kompletnom vysušení, povrch vyleštite handričkou alebo pomocou stroja. Neodporúča sa používať agresívne alebo abrazívne tkaniny.

Popis

  • ideálna údržba podláh
  • vyživuje a obnovuje

 

Technický list Technický list

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

Značka Chimiver
Balenie 500 ml

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Bezpečnostné opatrenia:

P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.