GO!Paint - Clean and Go - TOTÁLNY VÝPREDAJ

TOTAL výpredaj Akcia
GO!Paint CLEAN AND GO - Unikátny čistiaci systém nielen pre profesionálov
23.91 € 15.53 €
Dočasne vypredané
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Dôvod výpredaja: Poškriabaná plechovka, čistenie skladu
Počet kusov vo výpredaji: 1
Produkty v TOTÁLNOM Výpredaji síce možno nevyzerajú lákavo - pokrivené, odlepené, pošpinené... - alebo sú u nás ubytované už nejaký ten čas - končiaca spotreba -, ale kvalita samotného produktu sa nijako nezmenšila.
Každý produkt bol skontrolovaný naším špecialistom a teší sa už na cestu k vám. Produkty sa predávajú v obmedzenom množstve (väčšinou 1 ks), ktorý bude vždy uvedený pri produkte. Tak neváhajte a nekupujte podľa obalu, ale dajte na vnútornú krásu! :D

Popis produktu

GO!Paint CLEAN AND GO

     Čistenie štetcov zaberie veľa času. Niekedy toľko, že je lacnejšie štetec zahodiť a nabudúce použiť nový - pokiaľ nepoužívate Clean and Go. Skladá sa z filtračného vrecka a jemnej kovovej filtračnej mriežky.

     Produkt naplňte vodou alebo dearomatizovaným lakovým benzínom (white-spirit), ak používate farby na olejovej báze, a štetec otierajte o mriežku približne 20 sekúnd. Čistí rýchlejšie a hlbšie. Častice farby sa zhromažďujú vo vrecku pod mriežkou, čo znamená, že čistiacu tekutinu môžete používať dlhšie. Šetríte peniaze, čas a životné prostredie.

Vlastnosti

  • štetec očistíte do 30 sekúnd
  • čistí do hĺbky
  • filter oddeľuje zvyšky farby
  • pre farby na báze vody alebo rozpúšťadiel
  • pre všetky typy štetcov

Výhody

  • menej vyhodených štetcov
  • štetec má čas „opotrebovať sa" a prispôsobiť sa vašej technike
  • čistiaca tekutina vydrží dlhšie

 


Video 1: Ako správne čistiť štetce?

 

 


Video 2: Ako správne čistiť a skladovať štetce?

 

GO Paint logo

GO!Paint je holandská firma zaoberajúca sa výrobou špeciálnych pomôcok nie len pre profesionálnych maliarov. Je známa svojimi inovatívnymi a jednoduchými (nie nezmyselnými) riešeniami problémov, ktorým maliari pri svojej práci každý deň čelia.