HERBOL - HERBOLUX AQUA PU-SATIN, biely, 0,75 l, hodvábny lesk

Herbol HERBOLUX AQUA PU-SATIN je vysoko odolný, vodouriediteľný krycí lak s vysokou povrchovou tvrdosťou. Hodvábny lesk.
29.08 €
  • Veľkosť balenia:
  • Odtieň:
  • Stupeň lesku:
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

Herbol Herbolux Aqua PU Satin je vysoko odolný, vodouriediteľný krycí lak s vysokou povrchovou tvrdosťou. Výsledný náter má hodvábny lesk a obzvlášť vysokú kryciu schopnosť. Je výnimočne odolný voči zažltnutiu. Je to ideálny medzináter a konečný náter do vnútorného prostredia na drevo a aj na kov ošetrené základným náterom.

Výdatnosť: cca 11,5 m2/l na 1 náter

Odtieň: biely (Iné odtiene vám radi namiešame a naceníme na požiadanie.)

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

 

 

Značka Herbol
Stupeň lesku hodvábny lesk
Balenie 0,75 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Obsahuje:

5-chlor-2-metylisothiazol-3(2H) a 2-methylisothiazol-2(2Hň-on (3 : 1); 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Bezpečnostné opatrenia:

P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.