HERBOL - METHACRYL-SIEGEL, báza DU3, 4,65 l, polomatný

Herbol METHACRYL-SIEGEL je bezrozpúšťadlový, jednozložkový náter na báze vody na podlahy a steny.
131.19 €
  • Odtieň:
  • Veľkosť balenia:
  • Stupeň lesku:
Menej ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

Herbol METHACRYL-SIEGEL je bezrozpúšťadlový, jednozložkový náter na báze vody na podlahy a steny v interiéri a exteriéri, napr. pivnice, sklady, dielne, balkóny, terasy.

Používa sa na všetky bežné materiály ako sú betón, poter, azbestocement, savé keramické dlaždice a iné. Výsledný vzhľad je dekoratívny, odolný a trvalo elastický aj pri nízkych teplotách. Je oderuvzdorný (trieda oderu DIN EN 13300).

Povrch sa dá udržiavať suchým aj mokrým spôsobom, odoláva obvyklým chemikáliám. Herbol Methacryl Siegel má vysoký difúzny odpor CO2 a pôsobí ako karbonizačná brzda.

Výdatnosť: cca 5,5 m2/l na 1 náter

 

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 Herbol
Herbol
je inovatívna nemecká značka kvality. Už viac ako 170 rokov sa každý remeselník môže spoľahnúť na jej praktické a profesionálne riešenia v maľovaní. Herbol ponúka kompletný sortiment vysoko kvalitných disperzných farieb, lakov, lazúr a náterových systémov pre renovácie, opravy a novostavby.

Značka Herbol
Stupeň lesku polomatný
Balenie 4,65 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Obsahuje:

1,2-benzoizothiazol-3(2H)-on. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Bezpečnostné opatrenia:

P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.