ODIE'S Creative Colours - Jemný práčkový pigment
100 % čisté, jemne zomleté pigmenty Mr. Cornwall’s Creative Colours od ODIE'S je vytvorené špeciálne pre remeselníkov, umelcov a majstrov. Tieto pigmenty sa dajú použiť do všetkých produktov značky Odie's Oil a vytvoriť tak dekoratívny finiš, vlastný odtieň finálnej úpravy a farebne zladenú ochrannú povrchovú úpravu na nábytok a podlahu. Môžete použiť Mr. Cornwall’s Creative Colours na vytvorenie vlastných farebných odtieňov a moridiel. Jednoducho zmiešajte farby spolu a vytvorte si ten správny odtieň.
- pigment do olejov
- jemný
- bez prídavkov
- vytvorte vlastnú intenzitu
- dekoratívny vzhľad
Použitie Mr. Cornwall’s Creative Colours od ODIE'S
- Na vytvorenie farebného náteru na báze oleja odlejte časť Odie's Oil Universal Finish alebo Odie's Super Penetrating Oil do miešacej nádoby
- Pridajte požadované množstvo pigmentu.
- Intenzívne miešajte, aby sa všetky zložky poriadne a rovnomerne premiešali.
- Keďže ide o váš vlastný farebný odtieň, odporúčame ho najskôr vyskúšať na malom kúsku a až po dosiahnutí požadovanej intenzity farieb aplikovať na celý kus.
- Aplikujte ako klasický Odie's Oil.
Vlastný recept (môžete si prispôsobiť):
- 50 g Odie's Oil Universal Finish alebo Odie's Super Penetrating Oil
- 5 g pigmentu
Rozmiešaj, nanes a zapracuj do povrchu, zotri hneď handrou a uvidíš svoj odtieň. Ak je málo intenzívny, pridaj opäť 5 g pigmentu a proces opakuj, kým výsledný odtieň nie je podľa tvojich predstáv.
Odtieň: |
espresso |
---|---|
Objem: |
266 ml |
Balenie | 266 ml |
---|---|
Značka | Odie’s |
![]() Odieʹs (Odysseus Cornwallʹs Outstanding oils and waxes) je rodinným podnikom pod vedením Jamesa a Tracie Tinghitelleových, ktorý sa venujú vývoju produktov od roku 1982 na Floride v USA. Zakladatelia sa rozhodli pracovať na produktoch, ktoré budú bez obsahu chemikálií a rozpúšťadiel, a hľadali vhodné alternatívy pre výrobu prírodných produktov. |