OSMO - OLEJ NA DVERE, 3033 natural (surové drevo), 1 l, matný

OSMO - OLEJ NA DVERE je bezfarebný, polomatný – alebo ako alternatíva v odtieni surové drevo (natural) – konečný náter na drevo, ktorý kombinuje výhody prírodných voskov a olejov v jednom výrobku. Ideálny na ochranu interiérových dverí z dreveného masívu.
51.64 €
  • Odtieň:
  • Stupeň lesku:
  • Veľkosť balenia:
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

OSMO - OLEJ NA DVERE je ideálny na ochranu interiérových dverí z dreveného masívu.

Bezfarebný, polomatný – alebo ako alternatíva v odtieni surové drevo (natural) – konečný náter na drevo, ktorý kombinuje výhody prírodných voskov a olejov v jednom výrobku. Je odolný proti nečistotám, vode, oteru a zaisťuje hladký povrch dreva. Ľahko sa aplikuje, bez nutnosti použiť podkladový náter a bez nutnosti medzibrúsenia čo predstavuje úsporu času aj finančných prostriedkov. Olej na dvere je vhodný na drevené povrchy, nepraská, neodlupuje sa a netvorí šupinky.

Je odolný voči vínu, pivu, kolovým nápojom, káve, čaju, ovocnej šťave, mlieku a vode; podľa DIN 68861-1A. Suchý povrch je bezpečný pre ľudí, zvieratá a rastliny je vhodný na detské hračky podľa EN 71.3, dolný voči slinám a potu podľa DIN 53160

Technické informácie

  • výdatnosť: 1 l - 1x náter - cca 24 m2
  • drevo bez povrchovej úpravy 2 nátery
  • v prípade renovácie stačí jeden náter na očistený povrch - bez prebrúsenia
  • pozorne si prečítajte technický list produktu


 

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

Odtiene

3033 - svetlo sfarbené dreviny si ponechajú svetlý odtieň bez tzv. trvalo mokrého efektu
3060 - bezfarebný polomatný

 

OSMO Olej na dvere natural 3033 OSMO Olej na dvere bezfarebný 3060
3033 natural (surové drevo) 3060 bezfarebný polomatný

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

Značka Osmo
Stupeň lesku matný
Balenie 1 l

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Výstražné opatrenia:

EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože. EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.

Bezpečnostné opatrenia:

P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.