OSMO - PADY PRE FloorXcenter (pre podlahárov)

OSMO - PADY PRE FloorXcenter (podlahári) slúžia pre na jednotlivé úkony práce s prístrojom OSMO FloorXcenter.
12.05 €
  • Priemer:
  • Variant:
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

OSMO - PADY PRE FloorXcenter (pre podlahárov) slúžia pre na jednotlivé úkony práce s prístrojom OSMO FloorXcenter. 

 

Biely pad

Uvoľňuje nečistoty bežnej domácnosti (ideálny k nafarbeniu podlahy a jemnému doolejovaniu OSMO Tvrdým voskovým olejom). Optimálne nanesie a spracuje pigment do pórov dreva. Je vhodný pre všetky druhy dreva do hustoty 650 kg/m3.

Po nanesení pigmentového základu odporúčame 30 - 40 minút nechať pigmenty a oleje preniknúť do pórov dreva a následne vypadovať bielym padom, ktorý zaistí optimálne roznesenie a vmasírovanie do hĺbky dreva. Zároveň pozbiera prípadné prebytočné množstvo oleja. 

 

Červený pad

Pre silné znečistenie a jemné prebrúsenie medzi nátermi. Je tiež leštiacim padom. 

 

Zelený pad

K intenzívnemu čisteniu a "vmasírovaniu" dvoj-komponentných produktov. Pre tvrdšie dreviny s hustotou nad 900 kg/m3. Odporúča sa pre spracovanie produktu OSMO Tvrdý voskový olej 2K PURE. 

 

Pad z mikrovlákien

Pohlcuje nečistoty - pre jemné čistenie, zanecháva podlahu krásne lesklú. 

 

Technické informácie

  • dodržujte pokyny a návod

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO