OSMO Reparačná pasta na drevo - Box 30 x 100g

OSMO - REPARAČNÁ PASTA NA DREVO je perfektná k opravám malých trhlín, otvorov a škár v dreve. Balenie: Kompletný box reparačných pást 30 x 100 g.
234.14 €
Dočasne vypredané
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

Charakteristika produktu

Kompletný box reparačných pást 30 x 100 g.

OSMO - REPARAČNÁ PASTA NA DREVO je určená na opravy malých trhlín a škár v dreve. Pasta rýchlo usýcha. Po dôkladnom uschnutí a prebrúsení je možné ju pretierať osmo nátermi.

 

Technické informácie

  • dodržujte pokyny a návod
  • pozorne si prečítajte technický list produktu

 TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

dsf

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

Značka Osmo
Balenie súprava (sada)

Výstražné upozornenia a bezpečnostné opatrenia

Obsahuje:

mes látok 5-chlór-2 metylizotiazol-3(2H)on a 2-metylizotiazol(2H)-on s chloridom horečnatým a dusičnanom horečnatým.Môže vyvolať alergickú reakciu.

Bezpečnostné opatrenia:

P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.