OSMO Sada na nanášanie olejových náterov

OSMO SADA NA NANÁŠANIE OLEJOVÝCH NÁTEROV na jednoduchú a optimálnu aplikáciu všetkých Osmo olejových náterov na hladkých podkladoch.
37.96 €
Viac ako 10 ks skladom
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

POZOR!!! Nie je vhodná na nanášanie Tvrdého voskového oleja Originál / Rapid / Protišmykový.

Vysvetlenie: Vhodná na tónované nátery, kedy umožňuje votrieť náter do povrchu a pórov dreva. Povrchy vyžadujúce zvýšenú odolnosť (podlahy, nábytok, schody, …), ak použijete prvý náter tónovaný (tu je rúno vhodné), tak vrchnú vrstvu kvôli odolnosti aplikujte vždy bezfarebný Tvrdý voskový olej štetcom, valčekom alebo stierkou, aby sa zachovala potrebná vrstva náteru, ktorá vytvrdne na povrchu a zabezpečí jeho odolnosť.

Charakteristika produktu

OSMO SADA NA NANÁŠANIE OLEJOVÝCH NÁTEROV slúži na jednoduchú a optimálnu aplikáciu všetkých Osmo olejových náterov na hladkých podkladoch.

Balenie:

  • 1 x OSMO ručný držiak na pad 85 x 135 mm
  • 2 x OSMO nanášacie rúno na olejové nátery 95 x 155 mm
  • 1 x OSMO nanášacia vanička vrátane odkvapávacej mriežky 22 x 20 cm
  • 3 x OSMO vymeniteľné vložky do nanášacej vaničky

Náhradné OSMO vymeniteľné vložky do nanášacej vaničky kúpite TU!

Technické informácie

  • dodržujte pokyny a návod

 

 

Výrobca - Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG

Firma vznikla v roku 1878 ako predajca dreva a stavebných materiálov. Zásadný bol rok 1964 - založenie divízie pre nátery na drevo. Filozofiu firmy nachádzame v motte - slovo "form" nesie význam vysokého technického štandardu produktov, zatiaľčo "farbe" znamená bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť náterov na drevo.

OSMO kladie veľký dôraz na výskum a vývoj. Podstatná časť sortimentu je vyrábaná technologickým spracovaním prírodných surovín. Firma získala uznanie v podobe vysoko relevantných certifikátov - napr. EN 71.3 (vhodné pre detské hračky), DIN 53160 (odolné voči potu a slinám), DIN EN ISO 9001:2000 (kvalitný manažment riadenia výroby) a 14001 (ekologické manažérske systémy).

V Nemecku má firma viac ako 2 500 distribútorov - svedčí to o dopyte po kvalitných produktoch OSMO.

OSMO 

 

Značka Osmo
Balenie súprava (sada)