Panel používateľa

WIKO Zinkový sprej opravný

WIKO Zinkový sprej opravný

MÁJOVÁ AKCIA

WIKO Zinkový sprej opravný ponúka tepelne odolnú ochranu proti korózii, 400 ml

6,26 € s DPH

7,20 € s DPH Zľava 0,94 €

Skladové číslo: AZAS.D400

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: WIKO

Mám otázku

Charakteristika produktu

WIKO Zinkový sprej opravný je zmesou hliníka a zinku. Sprej ponúka tepelne odolnú ochranu proti korózii pre mnoho základných kovov. Vďaka svojej farebnej podobnosti s pozinkovanými materiálmi poskytuje optickú kompenzáciu, čím je možné výsledný povrch ľahko prelakovať.

Vlastnosti a použitie:

 • rýchloschnúci
 • hladkýpovch bez pórov
 • vysoký lesk
 • ľahko prelakovateľný
 • ochrana proti korózii
 • vysoká ochrana voči oteru
 • tepelne odolný až do 200 °C (krátko do 300 °C)
 • ideálny na opravu poškodených zinkových náterov
 • klimatizácie a ventilačné technológie

Balenie: 400 ml

 wiko logo

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečné pre životné prostredie
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H411 Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: 2-butanon oxim. Môže vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje:acetón; xylén (zmes izomérov); uhľovodíky, C9, aromatické; uhľovodíky, C7, n-alkány, izo-alkány, cykloalkény.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P261 Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/pár/aerosólov., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P311 Volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

 • ZINGASPRAY

  ZINGASPRAY - Antikorózny ochranný náter v spreji obsahujúci 96 %...

  MÁJOVÁ AKCIA

  22,39 € s DPH

  25,74 € s DPH Zľava 3,35 €

  Dostupnosť: Skladom

 • ETERNAL odmasťovač DIRECT

  ETERNAL odmasťovač DIRECT - Vysoko účinný odmasťovací prostriedok...

  6,11 € s DPH

  Dostupnosť: Dočasne vypredané

 • FLUXAF PRO-CLEAN - Čistič a odmasťovač, 1 L

  FLUXAF PRO-CLEAN je veľmi silný, koncentrovaný alkalický čistiaci a...

  8,58 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie