Panel používateľa

HAMMERITE Radiátor sprej

HAMMERITE Radiátor sprej

MÁJOVÁ AKCIA

HAMMERITE Radiátor sprej je tepelne odolný akrylátový email určený na ochranné i dekoratívne nátery. 400 ml

8,55 € s DPH

9,83 € s DPH Zľava 1,28 €

Skladové číslo: 5084780

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: HAMMERITE

Mám otázku

Charakteristika produktu

HAMMERITE Radiátor sprej

Rýchloschnúci akrylátový email určený na ochranné i dekoratívne nátery. Výborne odoláva poškriabaniu a nárazom, nezapácha, nežltne a vďaka jeho tepelnej odolnosti (do 120 °C) je vhodný pre nátery radiátorov a iných plôch dlhodobo tepelne zaťažených. Hladké plochy, medené podklady, hliník a podklady z PVC je nutné prebrúsiť jemným brúsnym papierom.

Vlastnosti:

  • rýchloschnúci
  • odolný voči poškriabaniu a nárazom
  • bez zápachu
  • nežltne
  • tepelne odolný do 120 °C

Použitie:

  • interiér
  • radiátor
  • železné kovy

Odtieň: biely

Výsledný vzhľad: hladký, lesklý

Výdatnosť: cca 3,75 m² / 1 l (1 vrstva)

Balenie: 400 ml

Pred aplikáciou si prečítajte TECHNICKÝ LIST.pdf

 

 

 

logo

Hammerite chráni a obnovuje zašlú krásu kovových povrchov tvoriac silnú ochrannú bariéru odolnú voči pošrabaniu, praskaniu a poveternostným vplyvom na dlho. Hammerite ochráni a skrášli váš domov od zábradlia k radiátorom a bránam, striech alebo záhradného nábytku a krbov. 

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: acetón uhľovodíky, C9-C11, n-alkány, izoalkány, cyklické, aromatické <2%. Obsahuje butanón-oxím, ftalanhydrid. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie