Panel používateľa

CHIMIVER EcoFill TECH - Tmel na drevené podlahy, 5 l

CHIMIVER EcoFill TECH - Tmel na drevené podlahy, 5 l

CHIMIVER EcoFill TECH - Akrylový tmel na vodnej báze určený na vyplnenie škár a nedokonalostí na drevenej podlahe. 5 l

58,08 € s DPH

Skladové číslo: EFTC000X

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CHIMIVER

Mám otázku

Americká rada pre zelené budovy Systém klasifikácie EMICODE, který zaviedla  organizácia GEV pre produkty s nízkym obsahom emisií v kategóriách: inštalačné systémy, lepidlá, stavebný materiál.   Emisná Trieda A+

Charakteristika produktu

CHIMIVER EcoFill TECH je jednozložkový akrylový tmel na vodnej báze bez obsahu rozpúšťadiel, ktorý sa v zmesi s drevným prachom, ktorý vzniká pri brúsení, používa na vyplnenie škár a nedokonalostí pred finálnou úpravou drevenej podlahy.

Výhody:

 • vynikajúca plniaca sila (vďaka svojej viskozite)
 • rýchle a jednoduché brúsenie podlahy
 • certifikát EC1 PLUS (nízkoemisný produkt)

Aplikácia

 1. Pred použitím dobre pretrepte.
 2. Po prebrúsení drevenej podlahy brúsnym papierom so zrnitosťou 24 alebo 36 a zrnitosťou 80 a po dôkladnom vysatí naneste hladkou stierkou ECOFILL TECH zmiešaný s dreveným prachom získaným brúsením toho istého dreva.(Použite brúsny papier so zrnitosťou 80 – 100. Pomer miešania upravte podľa veľkosti trhlín s ohľadom na percentá uvedené vyššie).
 3. Ak sú po dokončení vyhladzovania, niektoré trhliny stále otvorené, aplikáciu zopakujte, vždy zmiešajte ECOFILL TECH s rovnakým dreveným prachom.
 4. Príliš veľa zanechaného produktu na podlahe predlžuje dobu schnutia.
 5. Po dokončení tmelenia, a vyschnutí (cca 1 hod.) obrúste brúsnym papierom so zrnitosťou 100 a pokračujte ďalšími krokmi brúsenia drevenej podlahy.
 6. V prípade tmelenia tmavých drevín je vhodné vykonať predbežné skúšky, aby sa skontrolovala kompatibilita konečnej farby. Drevené podlahy vytmelené ECOFILL TECH, môžu byť po uschnutí ošetrené náterom na báze vody aj rozpúšťadiel.

Náradie: plastová alebo nerezová hladká stierka

Brúsiteľné: po cca 1 hodine (pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu)

Zmiešavací pomer: 15 – 20 % drevný prach : 85 – 80 % tmel

Výdatnosť: cca 20 - 25 m² / 1 l

Čistenie nástrojov: DILUENTE DNH 40 (ihneď po použití)

Pred použitím si prečítajte Technický list. pdf

Aplikačné video:

 

 

Chimiver

Bolo to v roku 1965, keď pán Giovanni Panseri založil malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevené a parketové podlahy Chimiver. Dnes sa Chimiver stal nepopierateľným lídrom na trhu v Taliansku v oblasti výrobkov na lepenie, ošetrovanie a údržbu drevených podláh. Je odporúčaným a certifikovaným partnerom Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA).

H vety: EUH 210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
P vety: P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie