Panel používateľa

CARLOFON - Rozmrazovač čelného autoskla

CARLOFON - Rozmrazovač čelného autoskla

CARLOFON - Rozmrazovač čelného autoskla je ideálny na rýchle a účinné odstránenie ľadu a námrazy zo skla. 500 ml

3,62 € s DPH

Skladové číslo: 40901

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Rozmrazovač čelného autoskla je ideálny na rýchle a účinné odstránenie ľadu a námrazy zo skla. Je to veľmi účinný a šetrný pomocník v zimnom období. Vhodný pre každý typ autoskla. Nepoškodzuje autolak, gumu, polykarbonát (plexisklo).

Aplikácia

  1. Pomocou rozprašovača aplikujte na autosklo zhora nadol.
  2. Rozmrazený ľad odstráňte pomocou škrabky alebo lopatky.
  3. Vhodný do - 30 °C.

Balenie: 500 ml

 

Carlofon

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Horľavé
H vety: H226 Horľavá kvapalina a pary.
Obsahuje: etanol, etándiol.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P403 Uchovávajte na dobre vetranom mieste., P404 Uchovávajte v uzavretej nádobe., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie