Panel používateľa

Velvana ARVA Oplachová - Čistič motorov

Velvana ARVA Oplachová - Čistič motorov

Velvana ARVA Oplachová - Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla.

5,09 € s DPH

Skladové číslo: 21002

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: VELVANA

Mám otázku

Charakteristika produktu

Velvana ARVA Oplachová

Čistiaci oplachový prípravok určený na odstránenie mastných nečistôt z povrchu motora, motorového priestoru a spodku vozidla. Čistí aj plastové časti motora. Arva vytvára silnú emulziu, ktorá na seba viaže nečistoty a odplavuje ich. Oplachuje sa vodou.

Odstraňuje nečistoty z:

 • povrchu motora
 • motorového priestoru
 • spodku vozidla
 • plastových častí motora
 • náradia
 • podláh montážnych jám v garážach

Aplikácia:

 1. Pred použitím dôkladne pretrepte.
 2. Čistič motorov používajte neriedený.
 3. Na jednotlivé súčiastky nastriekajte rozprašovacím zariadením alebo naneste štetcom tak, aby bol ošetrený predmet dokonale umytý.
 4. Menšie súčiastky možete do Arvy ponoriť.
 5. Nechajte prípravok pôsobiť 5 - 10 minút a potom opláchnite väčším množstvom vody tak, aby na čistených predmetoch nezostala ani stopa emulzie, ktorú Arva s vodou vytvára.
 6. Na silnejšie vrstvy nečistôt nechajte pôsobiť prípravok dlhšie.
 7. Pri používaní Arvy zakryte elektrické časti plastovou prikrývkou alebo impegrovaným papierom.

 

 

 

 

logo
Spoločnosť Velvana bola založená v roku 1958 a vždy patrila medzi najvýznamnejších českých výrobcov prevádzkových kvapalín, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky automobilového priemyslu, a tiež čistiacich prostriedkov na využitie v najrôznejších oblastiach.

1. Produkt:: Plechovka
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Korozívne a žieravé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H351 Podozrenie, že spôsobuje rakovinu ., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Obsahuje: uhľovodíky, C15-C20, n-alkány, izoalkány, cyklické, aromatické <0,03% (EC: 934-956-3); uhľovodíky, C10, aromatické, > 1% naftalénu (EC:919-284-0); izotridekanol, etoxylovaný (>1 <2,5 mol EO) (CAS: 111-75-2)
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P331 Nevyvolávajte zvracanie., P301+P312 PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P403 Uchovávajte na dobre vetranom mieste., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.
 : ----------------------------
2. Produkt:: Sprej
Výstražné_slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný_piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečnosť pre zdravie
H-vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H280 Obsahuje plyn pod tlakom, pri zahriatí môže vybuchnúť., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H351 Podozrenie, že spôsobuje rakovinu ., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Obsahuje_: uhľovodíky, C15-C20, n-alkány, izoalkány, cyklické, aromatické <0,03% (EC: 934-956-3); uhľovodíky, C10, aromatické, > 1% naftalénu (EC:919-284-0); naftalén (EC:202-049-5)
P-vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P405 Uchovávajte uzamknuté., P410 Chráňte pred slnečným žiarením., P412 Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie