Panel používateľa

Polykar DŘEVO - Tmel na drevo

Polykar DŘEVO - Tmel na drevo

Polykar DŘEVO - Dvojzložkový polyesterový tmel s vysokým obsahom drevnej múčky.

5,81 € s DPH

Skladové číslo: 00436

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: POLYKAR

Mám otázku

Charakteristika produktu

Polykar DŘEVO - Tmel na drevo

Dvojzložkový polyesterový tmel s vysokým obsahom drevnej múčky na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov z dreva. Tmel je možné pigmentovať pred aplikáciou (napr. potravinárskymi farbivami) a tiež je moriteľný bežne dostupnými moridlami (vodné, liehové...). Na tmel je možné použiť všetky bežné náterové systémy.

Nepoužívať na tmelenie hračiek, detského nábytku a miest, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami a pitnou vodou.

Vlastnosti:

  • pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje spolu s drevom)
  • dobre brúsiteľný (po vytvrdnutí - cca 30 min.) pri zachovaní pružnosti
  • jednoducho použitelný
  • rýchloschnúci
  • po vyschnutí sa neprepadá

Použitie:

  • tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov z dreva
  • lokálne opravy a tmelenie (vyplňovanie) dier, prasklín, puklín a iných defektov
  • vyplňovanie a zarovnávanie stykových priamych aj uhlových škár v lištových a doskových spojoch
  • vyrovnávanie povrchov pod nátery
  • a iné

Technické informácie:

Tuženie (tmel:tvrdidlo) 100:2 (tvrdidlo je súčasťou balenia)
Doba spracovateľnosti              6 minút (pri 23 °C)
Brúsenie po 30 minútach (pri 23 °C)
Odtieň svetlohnedý
Aplikačné náradie: kovová, plastová špachtľa / veľoplošná hladká stierka
Čistenie nástrojov: Nitroriedidlom C 6000 (iba pred vytvrdnutím)
Balenie: 150g / 500g

 

Pred použitím si pozorne prečítajte TECHNICKÝ LIST. pdf

 

 

logo
Vďaka trvalým technickým inováciám a výskumu sú POLYKAR polyesterové tmely a akrylátové plniče českej výroby stále častejšou súčasťou náterových systémov firiem v tuzemsku aj vo veľkých nadnárodných spoločnostiach. Svoje miesto majú aj v autoopravovniach a podnikoch najrôznejších veľkostí.

1. Produkt:: Zložka A
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H315 Dráždi kožu., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H372 Spôsobuje poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii., H360F Môže poškodiť plodnosť.
Obsahuje: styren cobaltum-[bis(2-ethylhexanoát)]
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P270 Pri používaní výrobku nejedzte, nepite ani nefajčite., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P308+P313 Po expozícii alebo podozrení z nej: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P405 Uchovávajte uzamknuté., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
 : ----------------------------
2. Produkt:: Tužidlo
Výstražné_slovo: Varovanie!
Výstražný_piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečné pre životné prostredie, Nebezpečnosť pre zdravie
H-vety: H242 Zahrievanie môže spôsobiť požiar., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H410 Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., H361d Podozrenie z poškodenia nenarodeného dieťaťa.
Obsahuje_: dibenzoylperoxid nonylbenzoát, rozvetvený a lineárný
P-vety: P201 Pred použitím sa oboznámte s osobitnými pokynmi., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P234 Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe., P235 Uchovávajte v chlade., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P308+P313 Po expozícii alebo podozrení z nej: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P403 Uchovávajte na dobre vetranom mieste., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie