Panel používateľa

SPRAYMAX Čistič striekacích pištolí, sprej

SPRAYMAX Čistič striekacích pištolí, sprej

SPRAYMAX Čistič striekacích pištolí, sprej 400 ml

7,26 € s DPH

Skladové číslo: 680095

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SprayMAX

Mám otázku

Charakteristika produktu

SPRAYMAX Čistič striekacích pištolí, sprej

Špeciálny čistič na efektívne čistenie striekacích pištolí. Univerzálne použiteľný na 1K rozpúšťadlové a 1K vodou riediteľné farby a na nevytvrdené 2K farby. Krátke a dlhé trysky umožňujú čistenie lakovacej pištole bez zvyškov a bez nutnosti kompletnej demontáže. Ideálne sa hodí na rýchle čistenie striekacej hlavy/trysky SprayMax Variator.

Vlastnosti a použitie:

  • na 1K rozpúšťadlové a 1K vodou riediteľné farby a na nevytvrdené 2K farby
  • rýchle čistenie úplne bez zvyškov vďaka sile rozpúšťadla
  • s krátkou alebo dlhou tryskou
  • nie je nutná kompletná demontáž striekacej pištole
  • čistenie striekacej hlavy/trysky SprayMax Variator
  • zlepšený čistiaci účinok vďaka tlaku v spreji

 Použitie (kliknite na obrázok):

SprayMAX Čistiaci sprej_použitie

 

 

Logo SprayMAX
KWASNY je spoločnosť, ktorá stojí za značkou SprayMAX a inými produktmi v oblasti „maľovania sprejom". Každý deň vytvárame inovatívne produkty a riešenia pre našich zákazníkov v automobilovom, priemyselnom, dekoratívnom a DIY sektore po celom svete – a to všetko „Made in Germany".

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: acetón, n-butylacetát
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie