Panel používateľa

CARLOFON Korrotec 66 - Antikorózna ochrana

CARLOFON Korrotec 66 - Antikorózna ochrana

MÁJOVÁ AKCIA

CARLOFON Korrotec 66 - Transparentný prípravok na ochranu proti korózii. sprej, 600 ml

12,09 € s DPH

13,90 € s DPH Zľava 1,81 €

Skladové číslo: 90016

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Korrotec 66 - Ochrana proti korózii

Priľnavý, transparentný prípravok na ochranu proti korózii na báze vosku. Je určený na použitie na viditeľných miestach, ktoré vyžadujú nenápadnú ochrannú vrstvu s nelepivým suchým povrchom.

Používa na povrchy, kde sa vyžaduje nelepivá ochranná vrstva, na dverách vozidiel, kapotách... atď.

Aplikácia:

  • Ošetrované povrchy musia byť suché a zbavené hrdze, špiny, soli a oleja.
  • Používa sa v interiéri pri teplotách od 15 - 25 °C.
  • Ku spreju je pripojená aplikačná tryska.
  • Pri hrúbke mokrej vrstvy cca 50 μm, bude hrúbka suchej vrstvy cca 10 μm.
  • Odporúčame aplikovať 2 vrstvy, ak chcete dosiahnuť ideálnu hrúbku suchej vrstvy.

Balenie: 600 ml

TECHNICKÝ LIST pdf

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: uhľovodíky, C9-C10, n-alkány, izoalkány, cyklické zlúčeniny, < 2 % aromatické látky, bután a propán.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie