Panel používateľa

CARLOFON Action 4 - Multifunkčný produkt

CARLOFON Action 4 - Multifunkčný produkt

CARLOFON Action 4 - Multifunkčný produkt. Čistí, uvoľňuje, premasťuje! sprej, 200 ml

7,59 € s DPH

Skladové číslo: 40107

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Action 4 - Multifunkčný produkt

Produkt na všestranné použitie. Čistí, uvoľňuje, premasťuje! Dokonalé mazivo.

Vlastnosti a použitie:

  • rozpúšťa a zabraňuje korózii
  • efektívne maže, čistí a udržiava elektrické kontakty
  • maže na ťažko dostupných miestach
  • uvoľňuje zaseknuté skrutky
  • nepoškodzuje lak, plasty alebo gumy
  • na rozmrazovanie a olejovanie zámkov
  • pre kočíky, bicykle, mopedy
  • na hračky
  • na záhradné náradie, pánty

Aplikácia:

Pred použitím pretrepte. Nastriekajte zo vzdialenosti 30 cm. Zvyšný olejový film je možné vyčistiť čistiacim prostriedkom. Rozliaty produkt vyčistite pomocou absorpčného materiálu.

Balenie: 200 ml

TECHNICKÝ LIST pdf

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Ťažký benzín (ropný), hydrogenovaný ťažký (obsah benzénu < 0,1 %), destiláty (ropné), rozpúšťadlom odparafinovaný ťažký parafín (< 3 % dimetylsulfoxid), bután a propán. Obsahuje sulfonáty vápenaté.Môže spôsobiť alergické reakcie.
P vety: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie