Panel používateľa

G-Fix Zinkový sprej základový

G-Fix Zinkový sprej základový

G-FIX Zinkový sprej základový je prostriedok určený na dlhodobú antikoróznu ochranu kovov, sprej 400 ml

Skladové číslo: GZIN.D400

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: G-FIX

Mám otázku

Charakteristika produktu

G-Fix Zinkový sprej základový je rýchloschnúci antikorózny prostriedok určený na dlhodobú ochranu kovov proti korózii, ktorého základom je vysoko kvalitný zinok a živica. Zinok vytvára katodickú ochranu proti hrdzi a živica veľmi tvrdý, odolný film. Suchý film obsahuje viac ako 90 % zinku. Vďaka vysokému obsahu zinku je výrobok vodivý na bodové zváranie.

Vlastnosti:

 • čistota zinku 98 - 99 %
 • viac ako 90% zinku v suchom filme
 • dlhodobá ochrana pred koróziou
 • extrémna odolnosť voči oteru
 • teplotná odolnosť 400 °C
 • vododolnosť
 • vodivý pre bodové zváranie
 • soľný test ISO 9227 240 hodín

Použitie:

 • priemyselné aplikácie s požiadavkou na dlhodobú antikoróznu ochranu
 • antikorózna ochrana po bodovom zváraní, rezaní, brúsení, vŕtaní
 • opravy karosérií

Balenie: 400 ml

Odtieň: tmavosivý

UFI: 88S1-3KJX-100C-GNAJ

 

 

logo G-FIX

G-FIX je obchodno-technologická spoločnosť s 12-ročnou praxou v odbore priemyselnej chémie. Hlavným cieľom našej činnosti sú dodávky kvalitných a vysoko výkonných priemyselných lepidiel, tmelov, aerosólov, technických kvapalín, konštrukčných pások a špeciálnych produktov.

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé, Nebezpečné pre životné prostredie
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H411 Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: etylacetát, acetón, uhľovodíky, C9, aromaty, xylén
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie