Panel používateľa

SPRAYMAX Odstraňovač silikónu, sprej

SPRAYMAX Odstraňovač silikónu, sprej

SPRAYMAX 1K Odstraňovač silikónu na vodnej báze v spreji 400 ml

7,57 € s DPH

Skladové číslo: 680094

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SprayMAX

Mám otázku

Charakteristika produktu

SPRAYMAX 1K Odstraňovač silikónu, sprej

Vysoko kvalitný jemný čistiaci prostriedok s redukovaným množstvom rozpúšťadiel na účinné odstránenie silikónu, mastnoty, oleja, vosku, špiny, dechtu a sadzí. Má vynikajúce čistiace a odmasťovacie vlastnosti a zlepšuje priľnavosť ku každému náteru. Produkt sa používa pri nanášaní farieb na báze rozpúšťadiel.

Vďaka regulovateľnej tryske môžete čistič používať s vertikálnym aj s horizontálnym rozstrekom. 

Vlastnosti a výhody:

 • bohatý na aktívne zložky
 • silný čistiaci a odmasťovací účinok
 • zvyšuje priľnavosť
 • maximálny využitie
 • rovnomerný nástrek
 • stačí jedna jemná vrstva
 • preniká hlboko do plastových dielov
 • trojuholníkový rozstrek
 • na profesionálne použitie

Aplikácia:

 1. Pred použitím dôkladne pretrepte (cca 2 min.).
 2. Skúšobným nástrekom overte znášanlivosť a farebný odtieň.
 3. Nanášajte ľahkým nástrekom a okamžite zotierajte čistou tkaninou.
 4. Naraz pracujte len na malých plochách. Nenechajte odpariť!
 5. V prípade potreby proces opakujte.
 6. Častejšie mente handričky.

Balenie: 400ml

 

Logo SprayMAX
KWASNY je spoločnosť, ktorá stojí za značkou SprayMAX a inými produktmi v oblasti „maľovania sprejom". Každý deň vytvárame inovatívne produkty a riešenia pre našich zákazníkov v automobilovom, priemyselnom, dekoratívnom a DIY sektore po celom svete – a to všetko „Made in Germany".

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Horľavé
H vety: H222 Mimoriadne horľavý aerosól., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty., H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami., H229 Nádoba je pod tlakom. Po zahriatí sa môže roztrhnúť.
Obsahuje: Ťažký benzín (ropný), hydrogenovaný ľahký (<0,1 % benzénu) bután-1-ol
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P103 Pred použitím si prečítajte etiketu., P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa, horúcich povrchov. Nefajčite., P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia., P251 Nádoba je pod tlakom: neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu., P271 Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore., P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P410+P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie