Panel používateľa

Dulux Floorpaint Classic

Dulux Floorpaint Classic

FEBRUÁROVÁ AKCIA

Dulux Floorpaint Classic je odolný náter na betónové podlahy v interiéri aj exteriéri. polomatný

30,33 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Dulux

Mám otázku

Charakteristika produktu

Dulux Floorpaint Classic 

Jednozložkový, polomatný, odolný náter na betónové podlahy v interiéri aj exteriéri. Vhodný na nátery betónových, omietkových a poterových povrchov dokonca aj napr. v zberných žľaboch. Vhodný aj na nátery obkladov a dlažby! Skvelá voľba pre garáže alebo sklady.

Vlastnosti:

 • na vodnej báze
 • vynikajúca priľnavosť
 • rýchloschnúci
 • nezapácha
 • jednoduché a komfortné spracovanie
 • vysoká výdatnosť
 • paropriepustný
 • vysoká odolnosť voči vode a prevádzkovým kvapalinám (vykurovací olej, nepoužitý motorový a prevodový olej, benzín, nafta...)
 • nie je vhodný na anhydritové podlahy

Výdatnosť: 6 m2 / l

Balenie: 3 kg / 6 kg

Odtiene:

RAL 7001 RAL 7032 RAL 7037 RAL 9016
svetlosivá RAL 7001 béžová RAL 7032 tmavosivá RAL 7037 biela RAL 9016

 

Príprava povrchu:

Podklad musí byť pevný, súdržný a vyzretý, suchý, čistý a bez výkvetov, rias, machov, bez napadnutia hubami, bez vrchnej súvislej vrstvy napr. povrchových spojív, skleného cementového lepidla a uvoľňujúcich činidiel. Povrch nesmie byť vlhký. Chybné dilatačné škáry pred náterom obnovte.

Aplikácia:

Neošetrený povrch:

 1. Opravte prípadné poškodenia a trhliny vhodnou plniacou hmotou.
 2. Odstráňte vrchnú prachovú vrstvu betónu brúsením (hrubosť P24). Hladký povrch odporúčame mierne zdrsniť.
 3. Povrch dôkladne oprášte, zbavte prachu vysatím.
 4. Odmastite.
 5. Aplikujte štetcom alebo valčekom.
 6. Prvý náter zrieďte približne 15% vody a nechajte vsiaknuť do podkladu. Tým zaručíte optimálnu priľnavosť a zabránite ďalšej nasiakavosti podkladu.
 7. Aplikujte 2 vrstvy vrchného náteru (zriedeného max. 5% vody). Vrchný náter nanášajte v dostatočne hrubej a rovnomernej vrstve. Dodržujte odporúčané schnutie medzi vrstvami. Vyhnite sa rýchlemu nanášaniu vrchnej vrstvy tzv. mokrý do mokrého.

Predtým ošetrený povrch:

 1. Odstráňte odlupujúce sa časti betónu a vyspravte ich vhodným materiálom. Pôvodnú vrstvu farby a prípadné nerovnosti prebrúste brúskou na betón (hrubosť P 24).
 2. Povrch dôkladne oprášte, zbavte prachu vysatím.
 3. Odmastite.
 4. Aplikujte štetcom alebo valčekom 2 vrstvy vrchného náteru (zriedeného max. 5% vody). Vrchný náter nanášajte v dostatočne hrubej a rovnomernej vrstve. Dodržujte odporúčané schnutie medzi vrstvami. Vyhnite sa rýchlemu nanášaniu vrchnej vrstvy tzv. mokrý do mokrého.

 

TECHNICKÝ LIST pdf

 

 

 

logo Dulux

H vety: EUH 211 Pozor! Pri rozprašovaní sa môžu vytvárať nebezpečné respirabilné kvapôčky. Nevdychujte aerosóly ani hmlu.
Obsahuje: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P262 Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie