Panel používateľa

CARLOFON Skimfix Standard 860 - 2K PUR lepidlo

CARLOFON Skimfix Standard 860 - 2K PUR lepidlo

NOVINKA

CARLOFON Skimfix Standard 860 - Dvojzložkové profesionálne polyuretánové lepidlo so zmiešavačom, 50 ml

12,87 € s DPH

Skladové číslo: 40775

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: CARLOFON

Mám otázku

Charakteristika produktu

CARLOFON Skimfix Standard 860 - 2K PUR lepidlo

Dvojzložkové štruktúrne polyuretánové lepidlo, ktoré vytvrdzuje chemickou reakciou dvoch zložiek za vzniku trvalého polyméru, ktorý je odolný voči zvýšeným teplotám, vlhkosti, palivu a mnohým rozpúšťadlám a chemikáliám. Špeciálne vyvinutý na malé, rýchle opravárenské práce a trvalé spoje.

Čas spracovania: 3,5 minúty

Vlastnosti:

 • rýchlo tvrdnúce
 • ľahko použiteľné
 • odolné
 • dobrá stabilita
 • konzistencia umožňuje aj vertikálnu aplikáciu
 • vynikajúco vypĺňa medzery

Podklady: plast, kov, drevo, sklolaminát, keramika... atď.

Aplikácia:

 1. Ošetrované povrchy musia byť suché a zbavené hrdze, špiny, soli a oleja.
 2. Vložte do vytláčacej pištole.
 3. Pred umiestnením zmiešavača na dvojitú kartušu je potrebné trochu materiálu vytlačiť, kým nevytečie z oboch kartuší. Odporúča sa vytlačiť a zlikvidovať prvých 25-50 mm dávkovaného materiálu.
 4. Dostatočne zmiešané lepidlo je citlivé na tlak, je čiernej farby, krémové, hladké a lesklé.
 5. Čas spracovania je 3,5 minúty!
 6. Nánášajte podľa potreby.

Balenie: 50 ml

Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava. 

 

carfit

Firma Carlofon sa špecializuje na výrobu produktov pre údržbu, tesnenie a ochranu karosérií automobilov, nákladných automobilov a autobusov.

1. Produkt:: Zložka A
Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Dráždivé, Nebezpečnosť pre zdravie
H vety: H315 Dráždi kožu., H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., H332 Škodlivý pri vdýchnutí., H334 Pri vdýchnutí môže vyvolať alergiu alebo príznaky astmy, alebo dýchacie ťažkosti., H335 Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., H351 Podozrenie, že spôsobuje rakovinu ., EUH 204 Obsahuje izokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu., H373 Môže spôsobiť poškodenie centrálneho nervového systému pri dlhšej alebo opakovanej expozícii.
Obsahuje: metyléndifenyl-diizokyanát, difenylmetán diizokyanát, izoméry a homológy a metyléndifenyl-diizokyanát modifikovaný
P vety: P201 Pred použitím sa oboznámte s osobitnými pokynmi., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P284 Používajte ochranu dýchacích ciest., P312 Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou.
 : ----------------------------
2. Produkt:: ZLOŽKA B

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie