Panel používateľa

Star BRITE Univerzálny čistič APC

Star BRITE Univerzálny čistič APC

Star BRITE Univerzálny čistič APC vyčistí takmer všetko, autoplasty, čalúnenie, hmyz a hrubé nečistoty z karosérie, …atď. 1 l

7,90 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: STAR BRITE

Mám otázku

Charakteristika produktu

Star BRITE Univerzálny čistič APC

Univerzálny čistič je viacúčelový, vysoko riediteľný produkt, ktorý ľahko odstraňuje silno zažratú špinu.

Vždy je dobré mať v zásobe, či už v autoumyvárni, v servise alebo doma viacúčelový Univerzálny čistič APC , na ktorý sa môžete spoľahnúť, aj v prípade keď vám náhodou dôjdu iné čističe ako napr: tepovač, autošampón, čistič kože, čistič kolies...

Len na profesionálne použitie!

Využitie:

 • perfektne odstraňuje hmyz a hrubé nečistoty z karosérie, kolies, gumených rohoží, motoru a prahov (1:5)
 • extrémne špinavé vnútorné plasty
 • stropné čalúnenie
 • silno znečistená koža
 • podlahy, kachličky...
 • prímes na zosilnenie účinku iných čističov Star Brite – napr. Tepovača
 • náhrada za šampón, čistič podlahy, čistič na kachličky a čistič plastových okenných rámov...

Riedenie: 1:5 - 1:50

Použitie:

Predumývanie

 1. Rozrieďte do rozprašovača alebo tlakovej nádoby vodou 1:5.
 2. Pred samotným umývaním automobilu nastriekajte univerzálny čistič z 15 – 20 cm vzdialenosti na časti kde sa nachádza zaschnutý hmyz, špinavé kolesá, spodné časti karosérie, prahy a rámy, do krytu tankovacej nádrže, do motorovej časti a na gumené rohože.
 3. Následne univerzálny čistič spolu s zažratou špinou spláchnite dostatočným množstvom tlakovej vody.
 4. Ak aj napriek tomu ostanú na karosérii ostatky hmyzu – nastriekajte univerzálny čistič znovu a jemným prítlakom použite špongiu na hmyz a asfalt.

Univerzálny čistič

 • Rozrieďte do rozprašovača vodou 1:10 – 1:20.
 • Pri čistení vnútorných plastov, kovových koľajničiek, stropného čalúnenia, clonítok na čelnom okne. Nastriekajte univerzálny čistič z 10 cm vzdialenosti a hneď môžete predstriekanú plochu vyčistiť mikrovláknovou utierkou. Čistené plochy ostanú bez nečistôt a odmastnené.
 • POZOR!!! ak budete chcieť čistiť silno znečitenú kožu – vyskúšajte jej stálofarebnosť na ukrytom mieste. Ak nevzniknú žiadne nežiadúce účinky tak rozriedený čistič 1:20 -1:50 streknite do utierky.
 • Tou pretierajte znečistenú plochu, po vyčistení použite následne krém na kožu.

Balenie: 1l

 

 

 

 

 

logo

Výstražné slovo: Nebezpečenstvo!
Výstražný piktogram: Korozívne a žieravé
H vety: H314 Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.
Obsahuje: alkoholy C9-C11, etoxylované; etyléndiamíntetraacetát tetrasodný; hydroxid sodný, kremičitan sodný
P vety: P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre., P310 Okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára., P301+P330+P331 PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie., P303+P361+P353 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Odstráňte/vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou/sprchou. , P304+P340 PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a uložte do oddychovej polohy, ktorá bez pohybu umožní pohodlné dýchanie. , P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P264 Po manipulácii starostlivo umyte ruky.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

fb RENOJAVA

Instagram

YouTube

Anketa

Aké nátery na drevo z našej ponuky by ste odporučili svojim známym? Dobrým známym. :D

Overenie captcha nebolo úspešné!

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie