Panel používateľa

MOTIP Insect Cleaner - Odstraňovač hmyzu

MOTIP Insect Cleaner - Odstraňovač hmyzu

MOTIP Insect Cleaner - Účinný odstraňovač hmyzu z karosérie. 500 ml

3,60 € s DPH

Skladové číslo: 000735

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MOTIP DUPLI

Mám otázku

Charakteristika produktu

MOTIP Insect Cleaner - Odstraňovač hmyzu

Účinný čistiaci prostriedok odstraňujúci hmyz z karosérií automobilov.

Vlastnosti:

  • výborné čistiace vlastnosti
  • jednoduchá a rýchla aplikácia
  • mierne zásaditý
  • veľmi účinný
  • bezpečný pre plastové a natreté časti

Aplikácia:

  1. Bohato nastriekajte.
  2. Nechajte pôsobiť.
  3. Ak je to nutné, odstráňte nečistotu hubkou
  4. Opláchnite vodou.

 

 UFI: KA5H-54NY-520X-H7V8

 

 

 

logo

MOTIP je prémiová značka skupiny MOTIP DUPLI, ktorá je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby a distribúcie aerosólových riešení pre segmenty automotive, priemyslu a hobby. Ponúka kompletné riešenia pre profesionálov a koncových užívateľov v oblasti starostlivosti, opravy a údržby automobilov.

Výstražné slovo: Pozor!
Výstražný piktogram: Dráždivé
H vety: H315 Dráždi kožu., H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí., EUH 066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie kože.
Obsahuje: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfumy.
P vety: P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku., P102 Uchovávajte mimo dosahu detí., P260 Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly., P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. , P333+P313 Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť., P403+P233 Uchovávajte na dobre vetranom mieste. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú., P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnou/regionálnou/národnou legislatívou. , P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

Nový komentár - píšte svoje skúsenosti, objednávky cez e-mail alebo chat!

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Možno potrebujete

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie