Vážení zákazníci, náš e-shop kvôli technickým chybám aktuálne nefunguje akoby mal. Niektoré produkty sa nezobrazujú a mnohé sú dočasne nedostupné.
Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a usilovne pracujeme na ich odstránení. Ďakujeme za pochopenie. 

Black Friday 2025 s kódom: BLACKFRIDAY25

MENZERNA Medium Cut – Stredne tvrdý leštiaci pad

Profesionálny stredne tvrdý leštiaci pad určený na použitie so stredne abrazívnymi leštiacimi pastami. Odstraňuje stredné až jemné škrabance, hologramy a povrchové nedokonalosti pri renovácii laku.
Dočasne vypredané
Máte otázku? Radi Vám poradíme.

MENZERNA Medium Cut je prémiový stredne tvrdý leštiaci kotúč, ktorý je ideálny kompromis medzi agresívnym rezaním a jemným finišom. V kombinácii s leštiacimi pastami Menzerna Medium Cut efektívne odstraňuje stredne hlboké škrabance, hologramy a mikrodefekty a zároveň vytvára čistý a lesklý povrch.

Vysokokvalitná penová zmes zabezpečuje rovnomerné leštenie, výbornú životnosť (až 20 áut) a pohodlnú manipuláciu. Pad je vybavený bezpečnostnou hranou a pevným suchým zipsom, vďaka čomu spoľahlivo drží na leštičke.

Použiteľný je na rotačné aj orbitálne stroje, ale aj pri ručnom leštení, čo z neho robí všestranného pomocníka pri renovácii laku.

  • umývateľný
  • veľmi odolná pena (cca 20 áut)
  • bezpečnostná hrana
  • vysokokvalitný suchý zips
  • skosený bok = pre ťažko dostupné miesta
  • pohodlná aplikácia
  • otvor v strede bráni hromadeniu prípravku, tvorbe hologramov (okrem priemeru 95 mm)
  • strojové (rotačné/orbitálne) / ručné leštenie
  • zladený s leštidlami Menzerna Medium Cut

 

 

menzerna logo

  • stredne hlboké škrabance
  • hologramy
  • mikrodefekty

Postupujte podľa pokynov uvedených na vybranej leštiacej / brúsnej paste.

Priemer: 95 mm
50 mm
180 mm
Balenie: 95 mm – 2 ks
150 a 180 mm – po 1 ks
Uchytenie: suchý zips
Životnosť peny: cca 20 áut
Použitie: rotačné
orbitálne
ručné
Čiarový kód (EAN)
Kód produktu