Panel používateľa

HERBOL - PU SIEGEL

HERBOL - PU SIEGEL

Herbol PU-Siegel je transparentný, vysoko odolný, nežltnúci polyuretánový lak.

84,13 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na objednávku cca 2 týždne

Výrobca: HERBOL

Mám otázku

Charakteristika produktu

Herbol PU-Siegel je transparentný, vysoko odolný, nežltnúci polyuretánový lak. V lesklej a pololesklej verzii sa používa ako základný náter, medzináter a konečný náter na listnaté a ihličnaté drevo v interiéri a je bez zápachu. Je možné ho použiť aj ako bezfarebný náter v interiéri aj exteriéri na farebné akrylátové lazúry a na krycie disperzné nátery pre vylepšenie odolnosti voči čistiacim prostriedkom a na dlhodobé zabránenie skriedovateniu.

Herbol PU-Siegel je vhodný na sedací nábytok a slúži na optické vylepšenie charakteru dreva bez toho, aby zmenil farebný odtieň dreva. Materiál je ľahko spracovateľný aj pri dlhom čase spracovania. V matnej verzii je vďaka protišmykovým prísadám vhodný k náterom drevených podláh.

Vo všetkých troch verziách je možné ho použiť ako konečný náter na podklady ošetrené krycím náterom. Herbol Methacryl Siegel v kombinácií s Herbol Acryl Chips, zaisťuje drsnosť, protišmykľavosť a elegantný vzhľad. S lupienkami Herbol Acryl Chips je možné dosiahnuť mnoho variantov pre utváranie vlastného povrchu.

Výdatnosť: 10 - 12,5 m2/l na 1 náter

TECHNICKÝ LIST  Technický list

 

 Herbol

Nový komentár

* (Povinné)

Možno potrebujete

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info